1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

6331 sayili iş sağliği ve güvenliği kanunu tanitim programi (tüm türkiye)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30.06.2012 tarihli ve 28339 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanunla, kamudakiler dahil bütün çalışanlar ve işyerleri kapsama alınmakta; işyerlerinde risk değerlendirmesi yapılması ve bununla bağlantılı olarak önleyici ve koruyucu tedbirlerin alınması, çalışan sayısı ile ilgili bir sınırlama olmaksızın tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sağlanması zorunlu kılınmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında gelişmiş birçok ülkenin mevzuat metinleriyle uyumlu olan bu Kanunun ülkemizde etkin bir şekilde uygulanması açısından getirdiği yükümlülüklerin ilgili taraflara anlatılması büyük önem taşımaktadır. Kamu ve özel tüm işyerlerini ve çalışanları yakından ilgilendirmesi nedeni ile Bakanlığımız “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tanıtım Kampanyası”nı başlatmıştır.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantılarına katılmak için ve toplantı lütfen başvuru formunu doldurunuz.

aaa.png
    kaynak:http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=haber&id=yasa18il
  2. Sebile Cömert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    Bu tanıtım toplantıları ücretli mi? Kimler katılabiliyor.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bakanlık yapıyor..
  4. Nuray İSGforum Üyesi

Ben kaydoldum, ücret görünmüyor, artık bir zahmet böyle bir kanunu doğru olarak anlatmak için ücret almasınlar, diğer tüm eğitimlerin yeteri kadar ücreti var.

Faydalı olacaktır..
  5. Sebile Cömert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    ben izmirde yaşıyorum seminerin olacağı anemon fuar otele gittim ama personel sadece saat ve tarihi biliyor diğer detayları bilmediklerini söylediler şimdi kayıt olmak için giriyorum ama çalıştığınız kurum ve çalışma alanınız diyor ben henüz bir kuruma bağlı değilim yoksa kayıt yapmıyor kişisel başvuruları kabul etmiyorlarmı ?
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    herkese açık,kabul edilir korkmayın...
  7. pınarsen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
  8. Behzat_H İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İskenderun'da da olsa iyiymiş..
  9. Sebile Cömert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    teşekkürler erkan bey,bu sitede çoğu şeyi bulabildim emeği geçenlere ellerine sağlık diyorum
    tanıtım toplantısınada katılacağım mutlaka
  10. Sebile Cömert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    bu duyuruyu rica etsem birde facede paylaşırmısınız başvuru formuyla beraber
  11. Serpil Gürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19960
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sebile hanım serbest yazarsanız kabul ediliyor. Deneyin.
  12. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sivasta olsaydı ya :S umarım devam edecektir bu program o_O
  13. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Behzat bey İskenderunda MKÜ nin buna benzer 1.körfez iş sağlığı ve güvenliği zirvesi var. 13 aralık 2012 de MKÜ nin sitesinden detaylara bakabilirsiniz
  14. Behzat_H İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eyvallah hocam teşekkür ettim.. Hataylımısınız siz de?
  15. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    evet. iskenderunluyum
  16. Sebile Cömert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    teşekkür ederim Serpil hanım, çalışmıyor olarak yazdım bende kabul oldu :)
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çiğdem KANAT hanım bilgi ve içerik buradadır..:)
  18. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Ben İzmir de olan toplantıya katıldım bu sene için 18 il seneye 81 il yapılacak diye bakanlık yetkilileri tarafından söylendi ama toplantı açısından pek verimli geçmedi