1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Bende itiraz dilekçesi gönderdim. 18 haziran pazartesi ulaşmış. kargodan bana mesaj geldi .teslim edilen kişinin ismide yazıyordu. Sonuçlr ne zaman belli olur fikri olan var mıu? birde Ağustos sınav başvuruları ne zaman?
  2. ESRA ERTEKİN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Erkan bey tahaatlü falan göndermedim. Elimde kağıdı da var hatta. Ulaşsaydı kesin bana bilgi gelir miydi ? :/
  3. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    13 ünden itibarwen 10 gün mü? 23 ünde açıklanır mı?
  4. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  5. ESRA ERTEKİN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Cok teşekkür ederim cok şükür cuma günü ellerine geçmiş..
  6. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hepimizin dilekcesi umarim olumlu sinuclanir.
  7. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ne zaman sonuçlanacak
  8. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar bu önümüzdeki sınav 4857 ye göre mi yoksa 6331 e göremi yapılacak bilgisi olan var mı?Birde bu dilekçe gönderipte sonucu gelen var mı? benim gelmedide :(
  9. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    6331. Söylenen bu . Eğitim aldığım kurumun " eğer 18 mayıs sınavını geçemezseniz , tam bir kabus yaşarsınız " dedikleri. Ama kabus mu yaşanır , bilmiyorum. Umarım herşey güzel olacak .
  10. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Dilkçe gönderen arkadaşlarda bir gelişme var mı?

Selamlar.
  11. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Merhaba,
    Ben dilekçe gönderdim. 18 Haziranda ulaştı. Bugün sabah aradığımda telefondaki kişi "dilekçenize bireysel olarak cevap verilecektir dedi. Herhangi bir duyuru yapılmayacağını söyledi.
  12. izzet pirbudak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    az önce açıklandı hiçkimsede değişiklik olmamış... 0312 4974149 nodan öğrenebilirsiniz...herkese hayırlı olsun ...
  13. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İzzet bey herkesi mi sordunuz nasıl bi konuşma yaptınız.
  14. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğer sonuç böyleyse adaletli olduğunu düşünmüyorum, hakkımızı yiyenleri Allaha havale ediyorum.
  15. Halil İbrahim AKARSU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    291978
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hiç kimsede değişiklik olmadığını nasıl söylüyorlar? bir yer de bir liste falan mı var?
  16. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Arkadaşlar ,
    Daha önce ( sınav kağıdımın yeniden değerlendirilmesi amaçlı dilekçeyi vermek için direkt Ankara'ya gittiğimde ) , İSG gn md ile bizzat görüştüm. " Verdiğiniz dilekçeler anlamsız , dava açmalısınız " diyen o kişiydi. Bunu yazdım .
  17. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet hatrlıyorum söylemiştiniz Kemal bey..Arkadaşlar başka bir forum da biz toplanıyoruz mahkeme için kıvanç isg diye bir arkadaş öncülük yapıyo avukatla görüştü.Şuan 20 kişiyiz ama ne kadar çok olursak maliyet azalacak destek verirseniz sevinirim. Özelliklede 2 hakkıda bitenler.Ayrıca agustos sınavını kesin kazanacagımz belli değil.Yine aynı sorunlarla karşılasacagız.
  18. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hangi sitede kiminle görüşebiliriz? Ya da mail adresi var ise arkadaşın ben de katılmak istiyorum.

Selamlar.
  19. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Asla karşı değilim.
  20. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar mahkeme sürecine kesin olarak katılmak isteyenler bana özelden mesaj atarlarsa sevinirim.şuan 20 kişiyiz lutfen herkes elinden geleni yapsın ne kadar çok olursak okadar masraflar azalacak arkadaşilar.Mahkeme sonucunda herkes faydalanacak bunu untmayalım.