1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Yazıyım o halde. Genel müdür resmen alay etti bizlerle." Optik okuyucu asla yanılmaz. Milyonda bir olasılık dışında çok hassas ve silinmişleri de görür yeniden işaretlenmişleri de. Boşuna dilekçe verip hem bizi hem kendinizi oyalamayın. Eğer eminseniz soruların yanlışlığından , direkt dava açın dedi. Biz de öyle yaptık. Dava açtık. 18 Mayıs için bu söylediklerim. Ben Ağustos sınavına girmedim. Sadece bir sınav hakkım var onu öldürmek istemedim. Kasım da girip girmeme konusunda da kararsızım açıkçası. Bunlar daha sistemi , yönetmelikleri oturtamadılar. Bekliyorum.
 2. sevin yörük İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  18 mayıs 69 la kalanlardanım.Sınav kağıdımın tekrar okunması için dilekçe vermiştim hala yanıt yok.Milli egitimi arıyorum size yazılı cevap gelecek diyorlar.Sınav kağıdının incelenmesi bu kadar zor mu? Üzerinden Ağustos sınavı geçti Kasım sınavı yaklaşıyor hala bir cevap veremediler.
 3. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Dilekçeyi verdikten yaklaşık bir aysonra aldım yanıtı , isg genel müdürünün bizzat söylediği gibi ; " olumsuz " du. Dilekçeniz ya da size yazılan yanıt kesinlikle bir yerlerde kaybolmuştur.
 4. ÇİĞDEMYEŞİLDAĞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  MERHABALAR EFENDİM. 18MAYIS2013 İSG SINAVINDA İPTAL EDİLMEYEN HATALI SORULAR MAHKEMEYE VERİLMİŞTİ. 21 ARALIK 2013 İSGDE DE HATALI OLAN SORULAR İPTAL EDİLMEYİNCE MAHKEMEYE VERİLMİŞ. 21ARALIK 2013 DEKİ SINAVIN MAHKEME SONUCU AÇIKLANDI AMA 18 MAYIS 2013 İSG İLE İLGİLİ BİR BİLGİ BULAMADIM. BİLGİNİZ VARSA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEWİNİRİM.. İİİYİİ ÇALIŞMALAR..TEŞEKKÜRLER..
 5. Murat Tosun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  LTB - ÇAK GROUP
  2013 Aralık sınavına giripte 69 la kalan arkadaşlar şimdi sertifikalarını alabilecekler. Ama Aralık ayında C belgesini almış olsalar şubat ve mayıs yükseltme sınavına girebileceklerdi (prim gün sayısı tutuyorsa). 2014 Mayıstan sonra da yükseltme sınavı olmadığı için hak kaybına uğramış oldular...Mahkemeye verirlerse Ağustos ayına kadar 1 yükseltme sınavı daha açmak zorunda kalacaklar diye düşünüüyorum.
 6. ferit İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bizler genel müdürlüğe soru başı 20 tl den itiraz ettik ve itirazımız işe yaradı sorular iptal edilmişti ama sizin itirazınız reddedilirse mahkeme yolu açıktır
 7. ABDURRAHMAN YAVUZ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69917
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  YAVUZLAR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ
 8. alibzdgn İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman