1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşın başvurdu

ziraat atm

eğitim ödemeleri
    meb sınav itiraz ücreti 10 tl
  2. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende biraz önce gönderdim..
    resmen para pasıyoruz ya..verdiğimiz şu paraların haddi hesabı yok. bir umut işte..
    ama hali ruhuyem hiç iyi değil.. otur tekrar ders çalış, ağustos sıcağında üstelik yeni kanun mu eski kanun mu belli değil.1 temmuzda açıklanacakmış müfredat.. insallah yeşeren umutlar solmaz. yaş 30 geliyor halen sınava giriyoruz.. sonra 3 çocuk yapın deniliyor...
    bide söyle bir durum var yaklaşık10 bin kişi kazandı sınavı biz sınava gireceğiz ağustosta inş kazanacağız fakat atı alan üsküdarı geçmiş olacak...
    offffffffffffff...:(((((
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2013 ---
    bi taraftanda kendimizi sınava hazırlamalıyız arkadaşlar, agustos sınavı hakkında bilgisi olan var ise lütfen iletsin.. bir roto çizmemiz ve bir an önce başlamamış lazım.. ama nereden başlıcam onu bilimeyiroum ben..
  3. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Duyduguma göre yeni mevzuattan olcakmış.bir eğitim kurumu bakanlıktan bilgilendirilmiş..Ne kadar dogru bilmiyorum.1 temmuzda duyurulacak bakanlıkça.
  4. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    1 temmuzda netleşecek . yeni kanun ise temizinden temmuz ayı var da ağustasu sayma bayram da var o tarihlerde..1 ay yeni kanuna yeter mi ki..
    hey allahım ya.. kafayı yicem yemin ederim.
  5. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Aynen öyle umutlarımız YEGİTEK'e kaldı umarım itirazlarımız işe yarar da agustosa kalmayız..
  6. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yalut.89 itarazlardan bişi çıkmıcak .. umut kalacağına emek kalsın diye yaptığımız bişi o..:(
  7. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşım kursa devam ediyor kurs eski kanun demiş yeni olsa bilgisini bize verirlerdi ona göre eğitim verirdik demiş tabi kesin bir bilgi değil bu
  8. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    nasıl çalışçak peki ...başlamamız lazım çalışmaya. tek atımlık kursunumuz var artık:(
  9. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bende gonderdim bugün 69 da kaldim yok eklenmedi yok neden iptal olmasi gereken CE , emnyet kemeriyle alakali vs sorular iptal edilmedi vs vs ne kadar hatalariyla karmasik sinavdi vs mahkemeyle tehditler:dd 3sayfa ))
  10. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mahkemeye başvuranlar Şu sorularda iptal edilmeliydi diye başvuracaklar değilmi ?
  11. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    barış benim umudumyok itirazlardan .. biran önce ders çalışmak istiyorum. ama neredn başlıcamı bilmiyroum .. tek atışlık kurşunumuz var artık..12den vurmak lazım:)
  12. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim hiç hevesim kalmadı çalışmak için (((
  13. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  14. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet galiba 2011 yilinda iptal edilmeyen hatali sorular mahkeme karariyla iptal edilmiş
  15. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iş yerime dışarıdan hizmet satın alındı.. sınavı kaybetmek suan o kadar canımı acıtıyor ki.. eğitim alacağım ama bu eğitimi ben verebilirdim ... hırs yaptım bu defa olmak zorunda
    kim mahkemeye başvuracak kı , ona itiraz buna itarz sınav ücreti resmen kanımızı emiyorlar..
    yeni kanuna göremi bu?
  16. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben de yurtdışında babamin yaninda calismaya gitcektim santiyeye mayista gelmemek icin gitmedim 69da kaldım izinler alti ay süreyle simdi gitsem agustosta gelemem ((
  17. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu iyi bir haber
  18. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    barış zaten şanslı olsak ilkinde kazanırdık dimi:(
  19. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ağustosta sinav olduğu için mahkemeye versek zaman açısından avantajimiz olur mu ?
  20. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sanırım geçenler çoğunlukta
    banka içindende oluyor