1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet haklisin :(
  2. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

söyle olur eğer mahkemeye verirseni dava belki 2-3 ay daha fazlada sürer ama ağustos sınavınında kötü geçmesi durumunda en azından dava olumlu sonuçlanırsa 2 soru daha iptal olursa bir daha kursa gidip para vermezsiniz belgeenizi alırsınız.
  3. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Doğru agustos sınavını gececegimiz kesin diye birşey yok sonuçta mahkeme sürecini arastirmaya basliyim
  4. kimo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EWET arkadaşlar bende 2011 giren arkadaşımla konuştum mahkeme kararı ile 3 soru daha iptal edilerek 100'lerce kişi belgelerini almış !!!!
    şimdi bu sınavda bir sürü hatalı soru var akıma gelen CE yüksekte çalışmada kemer takma gibi !!!!!
  5. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

peki bu davaları kim açmış ne zaman sonuçlanmış bunu merak ediyorum netten bulamadım
  6. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben dün Meb sinav duyurulari ya da sonuçları kısmındaki arşivler bölümünde görmüştüm birdaha bakiyim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2013 ---
    www.meb.gov.tr/Sinavlar/detay.asp?ID=1&ID2=0&ID3=13&SAYFA=0 24 aralık 2011 mahkeme kararı sonucunda tekrar değerlendirme yapılmış
  7. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar ben dun aksam kargoya verdim bugun 4 gibi iletildi mesaji geldi... demekki 1 gunde bulundugunuz ile gore yetisiyor... yetismez diye gindermemezlik yapmayin bence
  8. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar itiraz suresi 18hazirana kadar uzatılmış bunda da birsey var.
  9. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

02.07.2011 de ki sınavı 12-26.05.2012 tarihinde karar verilmiş maşşallah çok hızlı :D
  10. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    :D:D
  11. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Nerden bu bilgi
  12. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Mail geldi riskmedden itiraz suresi 18.6.2013 mesai bitimine kadar uzatlmstr diye
  13. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende bu gün itiraz dilekçemi gönderdim inşallah bir faydası olur. ama umutlu değilim arkadaşlar çünkü yanlış hesaplanmış olsa bile düzeltme yapılması heleki meb gibi önemli bir yerin güven sarsması o kurumu olumsuz etkiler, sırf bu yüzden olabileceğini düşünmüyorum açıkcası, tabi bu benim fikrim. bu arada benimde 67. umarım faydası olur.
  14. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sizin hesaplaminiza göre kaç bekliyordunuz aciklanmadan önce?
  15. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    saydığım 69 doğrum var, 2 soru hatırlamıyorum hadi onları yanlış kabul edelim net 69 oluyor, ama iptal edilen sorulardan 3 getirisi var 72 olması gerekiyor.
  16. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim de oyle saydigimda 69netti ohsas ve birimli soru isime yarıyor 71 bekliordum 69 geldi:s
  17. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

dilekçe gönderdim bu gün yarın ellerinde olur, inşallah bişeye yarar.
  18. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mesaj geldi diyorsunuz ya ben dilekçeye telefon numaramı filan yazmadım onlarda bilgilerim var mıdır? Ben bugün gönderdim de .. yani eğer sınav kağıdım tekrardan incelenirse sonucunu olumlu veya olumsuz mail ile mi bildiriyorlar ?
  19. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Adres yazmadinizmi peki ... sonuc adresinize gelecektir ppsta ile. Bana da kargidan mesaj geldi.
  20. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mesajı kargo gönderiyor iletildi kargonuz diye, ama dilekçeye numaranızı yazmamanız bir sorun olmaz TC yazdıysanız sorun yok