1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Melis Hanım. Peki olumlu veya olumsuz cevabı mail yoluylamı gönderiyorlar.
  2. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

ben gönderdiğim dilekçede şahsıma geri bildirilmesini istiyorum diye yazdım, zaten onlarda mail değil adrese gönderirler heralde inceleme sonucunu
  3. Samet Çırpan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    76887
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar ben bugun ıtıraz dılekçemı gonderdım 10 tlücreti var benım hesaplamalrmda puanım 74 tu ıptal edılenlerle 77 oluodu ama 69 geldı bı yanlışlık olabılır dıyp dılekçemı gonderdım ellerıne ulaştıktn 10 gun sonra cvp vermek zorundalar su sekılde yazdım dılekçeyi:
    18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına katıldım.
    Sınav sorularına yapılan itirazların sonucu İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Web Portalında 5 sorunun iptal edildiği ilan edilmiştir.
    Gerek bu düzeltmeler gerekse tüm sorular üzerinden değerlendirme yaptığımda ,

12.06.2013 tarihinde ilan edilen sınav sonucunda aldığım puanın yanlış hesaplandığını, iptal edilen soruların doğru olarak değerlendirilmediğini düşünüyorum. Cevap anahtarımın tekrar incelenmesini, puanımın yeniden hesaplanması hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.
  4. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    77 doğru mu inşallah düzeltirler ayıp ya
  5. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

sınav sonrası cevapları yazdınızmı eğer eminseniz yanlışlık ortada..
  6. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    itiraz ayın 18 ıne mı uzatılmış
  7. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sizin durumunuz daha vahim genel olarak sinirdaydik ve bence 70 -71 gibi aliuordum 68 geldi fakat sizin aradaki fark cok buyuk umarim hakkinizi alirsiniz...
  8. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bilgisi olan yokmu.itirazlar en geç ne zaman?
  9. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tugba hanim bakanlighin sayfasinda 3 gun diyor ama bugun bi arkadass 18. hazirana kadar uzatildi demisti sizde bana kalirsa gonderin dilekceyi hangi sehirden gonderdiginizde onemli ulasma suresi acisindan.... yada Ankara da tanis biri varsa ona dilekceyi elden teslim ettirin.
  10. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ıstanbuldayım.yarına versem ellerine geçme imkanım yok.o yuzden sordum (
  11. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Elden verecek kimse yokmu.
  12. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İsggm.gov.tr deki duyuruda 18.06.2013 tarihine kadar basvurulabilecegi yaziyordu.bi kontrol edin dilerseniz..
  13. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok yok gerek kalmadı.şimdi 170 i aradım.12 haziran -18 haziran arası dedi.kesin yanıtı aldıgıma göre elden teslım etcek bırını bulmama gerek kalmadı :)zaten benm çok şansımyok.ıptallerle beraber belki geçeriim kalırsamda 69-68 de kalırım dıodum.ama 65 gelınce cok şaşırdım.baktım herkesde bi sıkıntı var acaba yanlış bsyler mı var dıyerek ıtırazı dusundum
  14. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bi on gün de bunun stresini çekecegz arkadaşlar.ALLAH sabır versin..
  15. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    amin.ancak 10 gun sonra nette yayınlanmayacağına göre sonuclar bızım elımıze geçme suresu ne kadar sürer bilinmez :)
  16. Y.Eroğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 3 gün değil 3 iş günü diyor
  17. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İptal dilekceme cevap bile yeni geldi.bakalım bu itirazlara cevap ne zaman gelir.?
  18. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

o konuda sıkıntı yok artık.ayın 18 i kesin tarih ;)
  19. korbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mahkeme yolu ile itiraz için bilgisi olanlar paylaşabilirmi. hangi mahkemeye nasıl. sorunun iptal gerekçesini bildirmemiz lazım mı gibi. süreci eksiksiz atlatabilmek için bir yol gösterici varmı ?
  20. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar bence ders calışmaya hazırlayın kendinizi çünkü pek olumlu sonuç çıkacağını düşünmüyorum.. üniversite sınavına ilk girdimde de beklediğimden düşük gelmişti itaraz etmiştim olumsuz sonuc gelmişti.. tarih tekrar ediyor sanki kabus gibi....

6331 de 12 kanun var mış. 4857 +6331 den olacakmış ağustos sınavı... eylülde mi girsek acaba.