1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar ben simdi bir kargo şirketinin şubesini aradım , csgb kargom var acil teslim edermisiniz diye.. şube müdürü"bugün çok fazla kargo geldi buraya hepsi teslim olacak dedi" forumda bu konuda yorum yapan az kişi gibi görünsekte demek ki itiraz da bulunan epey kişi var..
    bilgilerinize
  2. Tuğba Dağdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben itiraz ücretini bankamatikten yatırdım.sıkıntı olurmu acaba.sonuçta elimde makbuz var ama dekont değil.bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2013 ---
    acele etmenize gerek yok.ayın 18 i son gün
  3. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Arkadaşlar hakkımızda hayırlısı olsun. Bende az önce Yurtiçi Kargo APS servisi ile itiraz dilekçesini gönderdim. Umarım karşılığı olur..
  4. tigger İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    soru :68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

cevap : yoo ağustos sınavına çalınız...
  5. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bugün kargomun iletildiği mesajını aldım. bakalım bundan sonra ne olacak
  6. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eylülde sinav var mı?
  7. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eylül nerden çıktı agustos ve kasım diye biliyorum:) agıstosun basvuruları ne zaman ki
  8. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Günaydın Arkadaşlar,

Farklı bir forum sitesinde Deniz diye bir arkadaş paylaşmış.Belki aramızda da olabilir.

arkadaşlar benim bir arkadaşım girmişti geçen seneki sınavlardan birisine. sınavdan sonra sorulara itiraz edildi. 9 adet soru iptal oldu. arkadaşımın sonucu geldi 67 aldı. sonuca itiraz etti. iptal olan sonuçlarıda ilave ettiler ve şimdi belgesini aldı ve işe başladı bile.kendisiyle dün tekrar konuştum. kesinlikle itiraz edin çünkü şuan sonuçlarınıza iptal olan sonuçlar eklenmemiştir diyor. birçok arkadaşta burda yazıyor ekleme yapılmamış sonucuma diye. lütfen pes etmeyelim ve itirazlara devam edelim.​

Umarım gerçekten doğrudur bu bilgi.​
  9. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sorry ya..:) eylül nerden çıktı kim dedi eylül diye yok ole bişi:)) 27 kasım mış:)
  10. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kimsenin sesi çıkmıyo herkes agustos sınavına mı hazırlanmaya başladı :)
  11. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yok dilekce attik bekliyoruz...
  12. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen bende bekliyorum.Yalnız bugun canımı sıkan bir şey oldu. Çalıştıgım şirkete gelen bi adam var oda girmiş sınava ve geçmiş muhabbet ederken durumumu anlattım. Bi hata olmadığını puanın nasıl hesaplandgından bahsetti. Bu iptal olan 5 sorudan bana +2 geliyo dedim O geriye kalan 3 soru benim netimden çıkartılıyomuş yani 69-3=66 66/95*100=69 gelir.ee dedim burda +2 nerde? ayrıca 66 ya +2 eklense bile 68 olur ama bana 69 geldi.Yani adam biraz saçmaladı ama benimde kafamı karıştırdı. :(
  13. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kafani karistirmis hakketen ama bence gereksiz o ne dedigini bilmiyor oyle bi hesapta kimin kari olur... sonucta 69 yine 69 bu hesaplama yaknis bence
  14. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Ya zaten duyurularda da iptaller sonrası da 100 uzerinden hesaplanacagı yazıyo.Sırf beni sinir etmek için mi dediki dye düşünmeye başladım :)
  15. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bence her durumda bekleyecez artik bos kuru laflarla karistirmaya gerek yok bekleyek gorek... Dilekce yi onlar degil kurum inceleyecek.
  16. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Geçen sene girip itiraz sonucu yeni mi almış belgesini. ?
  17. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Bizim gibi itiraz ettikten sonra almış anladığım kadarıyla.
  18. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar ne oldu konuyla ilgili gelişme yokmu...,???
  19. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şimdilik yok bekliyoruz bakalım.Umarım hakettiğimizi alırız..
  20. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Umarız.