1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

68, 69 larda kalanlar ne yapmalı,mahkeme süreci mi başlatmalıyız???

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve yalut.89 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. kimo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar benim dilekcem bugün ellerine ulaşacak kargo yüzünden , sonuçların tekrar değerlendirmesi için gönderdiğimiz dilekcenin gönderme süresi 10 gündü dimi ?
  2. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Gönderme süresi 18.06.2013 e kadar Salı son.10 gun içerisinde degerlendirilip açıklanacak
  3. kimo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler beklicez bakalım =/
  4. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar itirazlar olumlu cevaplanmazsa mahkemeye basvurmayi dusunen var mi aranizda?
  5. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  6. resistance İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınavda 100 de 70 başarı oranı veriliyor.5 soru iptal 95 de 67 eder ben 69 yaparak kendimi başarılı ilan ediyorum. iptal sorular doğru kabul edilmeyip iptal edilseydi başarılı olacaktım. iptal edilen sorulardan 1 tanesini yakalayabilmişim.
  7. tigger İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizde tencere tava alın sokaklara dökülün...
  8. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    "Sürenin 4857 sayılıİşkanunun 81'inci maddesi kapsamında çalışanlar hariç kamu kurumları ile 50'den az çalışanı ve az tehlikeli sınıfta yer alanişyerleriiçin kanun yayımı tarihindenitibaren 4 yıl sonraya erteleniyor. Yine 50'den az çalışanı olan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alanişyerleri için kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren1 yıl sonra (30 Haziran 2013)uygulamaya başlanacakken, şimdi1 yıl daha eklenerek2 yıl süreyle uzatılacak."
  9. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

kesinleşti mi bu?
  10. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    %90
  11. Ahmet ALTINOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hayırdır?
  12. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba Arkadaşlar,

Bir avukatla görüştüm siz toplanın sayınız çok olsun hem maddi olarak destek olursunuz birbirinze hemde kalbalık olup ses de getirmiş olursunuz dedi.Sonuçlar açıklandıktan sonra olumsuz olması durumunda dava açmak isteyenler kesinleşsin.Ben de kendisyle görüşmeye gidicem. Bilginiz olsun..
  13. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

dava sonucunda en az 3-4 soru belki daha fazlası iptal olacaktır..haberleşelim arkadaşım
  14. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kesinlikle bende öyle düşünyorum şöyle bir durum daha var sitenin birinde bir arkadaş sunu paylaşmış

ARKADAŞLAR DİKKATİMDEN KAÇAN BİŞE OLDU ŞOK OLDUM ŞU AN...ZATEN 5 SORU İPTAL EDİLİNCE İÇİNDEN YANLIŞ OLANLAR + DEĞER OLARAK HANEMİZE YAZILMIYORMUŞ...SORUNUN İTİRAZ EDİLMESİ İŞİME GELMEDİ...SORU İTİRAZ EDİLMESEYDİ 5 SORUDAN 2 TANESİ ZATEN BENİM DOGRUYDU 68+2 OLACAKTI...70 ALACAKTIM...95 ÜZERİNDEN DEĞERLENDRME YAPILYOR AMA YİNEDE 70 VE ÜZERİ ALMAMZ BEKLENYR!!!PEKİ 31 SORU İPTAL EDİLMİŞ OLSAYDI YİNE 70 ALMAMIZMI BEKLENECEKTİ???BENCE 95 SORUNUN %70 İNDEN GEÇMEMİZ YETERLİ OLMALIYDI VE BU DEĞERDE 66.5 ÜZERİ ALANLAR GEÇMELYDİ 95 SORU ÜZERİNDEN...YANİ ŞÖYLEKİ HESAPLADIM İPTAL EDİLENLER EKLENMEMİŞ DİYENLER GERÇEKTENDE EKLENMEMİŞ ARKADŞLAR!!!95 SORUDAN 68 DOGRUM VAR 27 YANLIŞ...DİĞER SORULAR KOMPLE İPTAL SONUCA ETKİSİ YOK!!!

yani iptal soruların bir kazanç kapısı oldugu sonucuna varıyorz.bizden %70 başarı istenmiyormuydu 5 soru iptal ise bu 95 uzerinden
    %70 olmuyo mu oda 66.5 eder.bi puanı gecen başarılı sayılması gerekmiyo mu.yanlış mı düşünüyorum.
  15. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bu itirazların sonucu ne zamana açıklanacak ve ne şekilde bilgilendirilecek bilgisi olan var mı?
  16. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

dilekçe yazmadınız heralde..10 gün içinde dilekçenize cvp verilecek zaten dilekçede anlaşılır ne olduğu
  17. Sıddık Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çağlar yazdım dilekçemi gönderdim de hani bizede posta yoluyla mı yoksa mail yoluylamı bilgi verilecek onu çözemedim.13.06.2013 tarihinde dilekçemi gönderdim 14.06.2013 tarihinde ulaştığını biliyorum.
  18. ESRA ERTEKİN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar bende 13.06.2013 tarihinde ptt aps ile dilekçemi gönderdim fakat bana iletilmiştir gibi bir mesaj gelmedi. İletilip iletilmediğini ptt'den mi öğrenmem gerekiyor?
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    iadeli tahaatlü mü gönderdin...
  20. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı