1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

69 ile sınavdan kalmak.

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve vemutlu tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. vemutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Selam arkadaşlar, Adım Veli ve ben de 21 aralık 2013 C sınıfı iş güvenliği uzmanı sınavına katıldım. Biraz dikkatsiz davrandığım için sınavdan beklediğimin altında bir puan alarak başarısız oldum.

Aldığım puan 69 yani 1 puanla kaldım.

Şu noktada size danışmak istediğim bir durum var. Bazı sınavlarda dilekçe ile 69 puanla kalan kişilerin puanları 70'e tamamlandığını duydum. 170 bakanlık isg için daha önce böyle bir talep gelmediğini belirti. Sizce böyle bir olasalığı denemeli miyim? Sonuçta test usulü bir sınav.
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    o itiraz neticelene kadar aradan kaç sınav geçer sen belgeyi alırsın o zamana kadar :) bu şekilde çok mağdur var itiraz edip reddedilen...
  3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten c sınıfı uzman kimliği gözüküyor sizde
  4. harun kırlangıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende 18 agustosda 69 ile kaldım ama 21 aralıkta geçtim. ugraşma derim bir sonraki sınava daha iyi hazırlan büyük ihtimalle geçersin zaten artık sınavlar da eskisi kadar zor değil ayrıca bu sertifikayı alanlar çoğaldı bunun da çivisi çıkıyor anlayacan:D
  5. Hüseyin Bozdoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    90954
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hüseyin Bozdoğan İnşaat Taahhüt
    18 Ağustos sınavının başarı oranı %17 dir. 65 ile 69 arası başarısızların oranı %40 dır. Ben de 69 ile kalmıştım. Çok acı oluyor. Her yere yazı yazdım. itiraz ettim. Kamu denetçiliği sadece telefonla dönüş yapmıştı. O da 3 ay önce ''2 ay içinde itirazlarınızı değerlendireceğiz'' dedi. O da boş çıktı. Mahkemeye başvurduk daha 1. duruşma yapılmadı. Yani anlayacağın sadece sınavın değil bürokrasinin de kurbanıyız.
    Hiç istek kalmamıştı içimde, hiç yüzüne bile bakmadım. 18 Ağustos çalışması ile 78 ile başarılı oldum. Sadece kendi becerimizle mutlu sona ulaşabiliriz.
  6. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Hani sormuşsunuz ya uzmanlık sınıfını biz neden değiştiremiyoruz diye :) Şekil 1A... Neyse düzelttim.
  7. vemutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Artık bir sonraki sınava hazırlanacağım anlaşılan.
  8. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    Arkadaşlar 21 aralık sınav sonucuna itiraz bittimi bir de hangi adrese göndereceğiz dilekçeyi