1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

7 eğitim 7 sertifika

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Enver Çığşar tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    İŞLETMELER VE ÇALIŞANLAR İÇİN ISO KALİTE
    YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ’NİN ÖNEMİ
    Bugün insan yaşamının her alanında standartlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu standartlar yaşam kalitesini yükseltmekte, ürünlerin emniyetini,can ve mal güvenliğini sağlayıcı bir şekilde üretilerek piyasaya arzını sağlamaktadır.Günümüzde standartlar geçmişte hiçbir zaman olmadığı kadar önem kazanmıştır. Standartlar, basitten karmaşığa,en küçükten en büyüğe, yöreselden küresele her türlü ürün ve hizmete damgasını vurmaktadır.Küresel tedarik zincirinin bel kemiğini ise yine standartlar oluşturmaktadır.
    Uluslar arası standardizasyon kuruluşları,iş dünyasının,devletlerin ve toplumların karşılaştığı teknik ve ekonomik güçlükleri aşmak için çözümler üreterek bu çözümleri standart olarak yayınlamakta ve bu standartlar kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Standartlar, Tedarikçi-Müşteri arasındaki bağlantıların her yerde tek tip haline gelmesini sağlayarak ticaretin daha hızlı,emniyetli ve ekonomik olmasını sağlamaktadır.
    Standartlar çözüm getirir,insanları ve dünyayı birbirine bağlar.
    Uluslar arası standardizasyon,işletmeler açısından ne kadar önemli ise bünyelerinde bu konularda eğitim almış ve bilgili personeller bulundurmaları da bir o kadar önemli ve gereklidir.Bu gerekliliği yerine getirebilmek açısından belirli dönemlerde eğitim programları hazırlayarak personellerinin daha da kalifiye ve uluslar arası standartlara uygun hale gelmelerini sağlamalıdırlar.
    Çalışanlar açısından da bu eğitimleri almak çok önemlidir.Sadece diploma veya İngilizce bilgisiyle iş bulmanın imkansız hale geldiği günümüzde iş verenlerin beklentileri de bu yönde artmıştır.Uluslar arası standartlar (ISO) hakkında bilgisi olan kişiler,işverenler tarafından tercih nedeni olmaktadırlar. Çalışılan işletmelerde de kariyer sahibi olmak ve bu kariyeri ilerletebilmek için de bu eğitimleri almak çok önem arz etmektedir.
    Eğitimlerimiz sonucunda katılımcılara :
    - Stratejik Yönetim
    - ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
    - ISO 9001:2008 İç Tetkikçi
    - OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği
    - ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
    - ISO 22001 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
    - Entegre Yönetim Sistemi
    Konularında eğitim ve bu konularda bilgi ve yeterliliğe sahip olduklarını belgeleyebilecekleri uluslar arası geçerliliğe sahip Eğitim Sertifikaları verilecektir.
    eğitim: tüm iller(20 kişi iseniz iliniz e gelelim 20 Kişi değiliz diyorsanız eğitim cd ve sertifakalarınızı adresinize yollayalım)
    mail:envercigsar@gmail.com
    tel:05393757526
    fiyat:350tl
    www.anka-egitim.com
    http://www.isguvenligi-uzmani.org/is-guvenligi-2/7-egitim-7-sertifika.html
  2. Mert06 İSGforum Üyesi

internet sayfanızı inceledim lakin ; 1- Temel ISO eğitimleri için uzaktan eğitim nasıl gerçekleşmektedir ? 2- Uluslararası sertifikanız Akreditasyon olarak nereye aittir (IRCA ?) 3- Akredite bir kuruluşmusunuz ?
  3. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    1.uzaktan eğitimiz yakında açılaçaktır2.bütün sertfikalar uluslar arası akteratasyon forumu olan ıaf bağlıdır 3.akterite bir kurumuz isteyen arkadaşlara gerekli yetki belgeelrini örnek sertfikayı mail atabilirim iyi çalışmalar
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Enver Bey, belgeleri bana mail atar mısınız acaba?Teşekkür ederim.aydinisguzmani@gmail.com
  5. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
  6. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    teşekkür ederim.
  7. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
  8. oğuzhan ocak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Enver bey iyi günler, gerekli belgeleri ve örnek sertfikayı bana da mail atabilir misiniz acaba?
  9. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    Oğuzhan bey gerekli belgeleri mail attım iyi çalışmlar
  10. gulser İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ücretleriniz konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim.
  11. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    fiyat:350 tl
  12. gulser İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu fiyat tek belge için mi geçerli
  13. oğuzhan ocak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    enver bey mailinizi aldım teşekkür ederim. iyi çalışmalar...
  14. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    7 sertifika için geçerli bir fiyattır
  15. Nurcan Küçükalpelli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Enver Bey, gerekli bilgileri mail ile yollayabilirmisiniz? Mersin de grup var mı?
  16. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    gerekli bilgileri mail attım
  17. Enver Bey, sertifikalar için çokk teşekkür ederim. iş olanakları iiçerisinde ikinci bir alternatif sunuyu çalışanlara teşekkür ederim bana faydası oldu saolun
  18. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    "20 kişi iseniz iliniz e gelelim 20 Kişi değiliz diyorsanız eğitim cd ve sertifakalarınızı adresinize yollayalım"
    kısmını açarmısınız?
    eğitim cd sı yanına sertifika?
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben de rahatsız oldum bu işten..aynı sorudan bende de var..parayla sertifika dağıtmak bu işi samimiyetsiz yapıyor ve ben geriliyorum o zaman..