1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

7. uluslararası iş sağlığı ve güvenliği konferansı’nın programı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  bannertr3-2.jpg
  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

  “İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ” ana başlığı altında düzenlenecek olan VII. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı’nın programı ve konu başlıkları belirlenmiştir.

  Ayrıca konferans kapsamında 4 Mayıs 2014 tarihinde eğitim kursları düzenlenecek ve 7 Mayıs 2014 tarihinde katılımcılara konferansa kayıt işlemleri sırasında tercihleri doğrultusunda ücretsiz teknik turlara katılma imkânı tanınacaktır. Konferans ve eğitim kursları için kayıt ücretleri ve diğer bilgilerewww.oshaturkey.org ve www.isgturkiye.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  KAYNAK

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   71,5 KB
   Görüntüleme:
   6.272
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  http://app.csgb.gov.tr/isggm/oshaturkey/nav.php?req=ucretler&lang=TR
  Online Konferans kayıtları başladığı zaman Web sitemizden kayıt sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Katılımcılar yönlendirildikleri sayfadan online kayıtlarını tamamlayabilme ve ücretlerini ödeyebilme imkanına sahip olacaklardır. Konferansa katılma hakkı sadece konferansa katılım için online kayıtlarını tamamlayanlara veya konferans merkezine gelip yerinde kayıt yaptıranlara tanınacaktır. Kayıtlar tamamlandıktan sonraki adım Konferans Merkezindeki kayıt masalarından giriş kartı almak olacaktır.
  Ön Kayıt Yaptırmış olan katılımcılarımız kayıtlar açıldığı zaman, kayıtlı oldukları e-posta adreslerine kayıtların açıldığını belirten bir e-posta alacaklardır.
 3. ismail şeker İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Konaklama konusunda oraya yakin uygun bi otel bilen varmi acaba
 4. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sekizincisi yapılacak bu sene, burada bildiri sunmuş olan var mı?