1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

70 tl'ye risk analizi+eğitimi+acil durum eylem planı !

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Sevile Dönmezer tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman

  arkadaş 50 liraya risk analizi yapan adam için nutuk mu atayım burda elli sayfa analizin fotokopi parası o kadar !! 5 çalışanı olan 10 trilyonluk cnc makinaları olan yeri yaptım 50 liraya mı yapayım orayı da !! hüloğğ diyecen geçecen yapacak bişe yok !!
 2. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Blader, ünlemler falan ne oluyor ?! Bana ayak mı yapıyon yoksa ? Pis madenci :D Seni %19.5 ten az O2 olan ortamda bırakırım, azcık kendine gelirsin. CNC tezgahı yoksa talaşta yok :D