1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

750 pirim doldurmuş c sınıfı ataması hakkında

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve dagkiran tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Sirketimden edindigim bilgiye gore su an bu durum yürürlükte ve kaldirilmasida zor dediler.
  Çünkü yeterli sayıda uzman yokmuş.
 2. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sözleşme isg katip üzerinden yapılmıyor genel müdürlüğe gönderiliyor.bende bakanlığa gittim aynen oyalayıcı cevaplar yok efendim tebliğ çıkıcak peki yapan nasıl yapıyomuş onuda öğrendim sözleşmeyi genel müdürlüğe gönderiyolar burdan onay alındıktan sonra problem kalmıyor.artı yönetmelik iptal olmuş olsa çoktan yayınlanırdı.herkese iyi çalışmalar.
 3. ergin yılmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadaşlar benim de bi sorum var cevaplarsanız sevinirim. ben 2006nın 8. ayında işe başladım 2008'in 11. ayında işten ayrıldım. yani toplamda 850 gün civarında prim yattı. fakat 3 yılı tam olarak doldurmadım. şimdi ben faydalanabilirmiyim bu olaydan. saygılar sevgiler