1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

8 şubenin toplam çalışanı 60 kişi olan az tehlikeli bir işyeri. yardım

Konusu 'İşbaşı Konuşmaları' forumundadır ve Salih çarıkcı tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Salih çarıkcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8 Şubenin toplamı 60 kişi olan az tehlikeli bir şirkette isg uzman olarak çalışıyorum.
    1.Bu şirketi 50 üzere olarak mı değerlendireceğim
    2. Sadece bir şubeden sigortam yatıyor,bu yeterli oluyor mu?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Saygılar.
  2. Mehmet Kayasar KAYA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113351
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sgk sicil numarasına bakman gerekiyor 50 ve üzeri değerlendirmen için. eğer sgk sicil numaraları aynıysa (düzeltilsin) evet kurul vs. gerekiyor ama değilse gerekmiyor.
  3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Her şubeyi ayrı değerlendireceksin ve Çalışan sayısına göre en az sürelerde sigortanı yaptırman gerekiyor ancak dikkat et 30 güne tamamlamanda fayda yarar var. 30 günü doldurmadığın günler için devlet gss adı altında haraç alıyor
  4. Salih çarıkcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sgk no hepsinde farklı o Zaman kurula gerek yok.. Teşekkür ederim.
    Oğuz bey tek mağazada sigortam tam yatıyor diğer 7 mağazada görünmüyorum. Her mağazada sigortalı olmam şart mı? Görevlendirmeyle gitsem olur mu?