1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ağır ve tehlikeli işler eğitimi

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Ruşen Bekalp tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Ruşen Bekalp İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  merhabalar .. c sınıfı iş güvenliği uzmanı adayıyım mayıstaki sınavı bekliyorum belgemi almak için... ancak çeşitli eğitimler veren bir şirketten Ağır ve tehlikeli işlerle ilgili eğitim vermek için teklif aldım tam olarak kimler bu eğitimi verebiliyor ve gün bazında ücretler ne olmalıdır?.. yardımcı olabilr misiniz?
  teşekkürler..
 2. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  45622
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gediz Madencilik A.Ş
  Eğitimden kastınız tam olarak ne?
  mesleki eğitimi kasyediyorsanız ;bulunduğunuz yerdeki mesleki eğitim merkezi ile anlaşarak yapabilirdiniz ancak o durum değişti yeni mevzuat gereği beklenecek yani yönetmelik bu durumun nasıl olacağını açıklayacak.Sonuç olarak mesleki eğitimi kasdeyorsanız bekleyeceksiniz.
 3. turkerates İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Eğitimi Verebilecek Kişi ve Kuruluşlar
  Madde 15 — İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde; uzmanlık konularına göre, iş güvenliği ile görevli mühendis veya teknik eleman ile işyeri hekiminden yararlanılacağı gibi, verilecek eğitimin çeşidine göre, bu hizmeti veren veya vermeye yetkili kurum, kuruluş ya da firmalardan, eğitim amaçlı merkezlerden, işçi veya işveren kuruluşlarınca kurulan eğitim vakıflarından, işveren ve işçi kuruluşları veya bunlar tarafından birlikte oluşturulan ortak eğitim merkez ve birimlerinden, iş sağlığı ve güvenliği konularında İş Müfettişi olarak görev yapmış olanlardan yararlanılabilir. Uzman kişi veya kuruluşlardan hizmet alınması durumunda çalışanlara verilecek eğitimin, bu Yönetmeliğin 4 üncü maddesinde belirtilen hususları kapsayacak şekilde uygulanmasından işveren sorumludur.
 4. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  45622
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gediz Madencilik A.Ş
  6331 in 16-17 ve 30. maddelerini okuyun net açıklama var.
 5. Ruşen Bekalp İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  teşekkürler