1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Ağaoğlu, guinness dünya en çok kişiyle baret giyme rekoru'nu kırdı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ağaoğlu, Guinness Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru'nu kırdı
  Ağaoğlu Şirketler Grubu, 2 bin 770 kişi ile "Guinness Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru"nun sahibi oldu.
  2.jpg

  Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından düzenlenen "Guinness Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru" etkinliği, Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin şantiyesinde gerçekleştirildi.

  Sunuculuğunu tiyatro sanatçısı Veysel Diker'in yaptığı rekor denemesi kapsamında, şantiye alanındaki kişiler, 5 dakika boyunca baretlerini çıkarmadan bekledi. Süre tamamlandıktan sonra, şahitlerin huzurunda gerçekleştirilen sayımda, 1.306 kişiyle Kanada'da bulunan rekorun, bu yıl 2 bin 770 kişi ile Türkiye'nin olduğu açıklandı.

  Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Guinness Dünya En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru" belgesini, Guinness World Records Türkiye Temsilcisi ve Tescilli Hakemi Şeyda Subaşı'nın elinden aldı.
  1.jpg
  Ağaoğlu, en büyük varlığının çalışanları olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

  "Eğer bir şeyleri başarıyorsak, bu sizin emeğiniz ve alın terinizle oluyor. Benim için çok kıymetlisiniz. Sizin birinizin bir damla kanı bile benim için para, pul, mal ve mülkten çok daha önemlidir. Hepiniz kardeşimsiniz. Bu sizin hayatınız, bu hayat bir tane. Ondan daha değerli bir şey yok. Sizden özellikle rica ediyorum, beni seviyorsanız lütfen çalışırken can güvenliğinize dikkat edin. Bu güveniniz olduğu sürece inşallah çok daha güzel işler yapacağız. İnşallah seneye rekorumuzu ikiye katlarız."

  Rekor ödülünü çalışanları adına aldığını vurgulayan Ağaoğlu, bu ödülün çalışanlarının alın teri olduğunu ve emeğe sonsuz saygı duyduğunu söyledi.

  - "Türkiye'de bugün bir ilki başardık"

  Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Önder Halisdemir, bu rekorun Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

  Halisdemir, bugün 2 bin 770 kişinin yaklaşık tamamının Ali Ağaoğlu ile özçekim (selfie) yaparak, ayrı bir rekora da imza attığını söyledi.

  Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı ise çalışanların kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Şirketimizin bu günlere gelmesinde sizlerin emeği ve alın teri var. Bu nedenle sizlere minnet borçluyuz. Bizleri bir araya getiren projeler vesilesiyle sayın Ali ve Hüseyin Ağaoğlu'na teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

  Ağaoğlu Projeler Genel Koordinatörü mimar Murat Acar da herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederek, "Türkiye'de bugün bir ilki başardık. Hepinizin eline sağlık" dedi.

  Şeyda Subaşı ise rekorun kuralları olduğunu dile getirerek, "En azından 5 dakika herkesin baretli şekilde aynı alanda bulunması gerekiyordu. Rekor, 1.306 kişi ile Kanada'ya aitti. Rekor şimdi 2 bin 770 kişi ile Türkiye'nin oldu. İşçi sağlığı ve güvenliği açısından farkındalık yaratacak bu rekoru düzenlediği için sayın Ali Ağaoğlu'nu, tüm yönetici ve işçileri tebrik ediyorum. Siz olmasaydınız bu rekor olmazdı. Seneye rekoru inşallah yeniden kırarsınız" diye konuştu.

  İTÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Orhan Kural, yakın zamanda Soma'daki madenleri gezdiğini belirterek, Türkiye'yi sağlıklı, emniyetli şekilde çalışmaya davet etti.

  Kural, konuşmaların ardından başta Ali Ağaoğlu olmak üzere projede emeği geçen kişilere plaket takdim etti.

  Törene ayrıca Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Ağaoğlu ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Finans Direktörü Yurdagül Korkmaz'ın yanı sıra proje müdürleri ve proje müdür yardımcıları da katıldı.

  KAYNAK

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   46,3 KB
   Görüntüleme:
   18.624
 2. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  habere göre ekim ayı denetimleri kasım ayına ertelenmiş.
  16 ekim haberi forumu taramaya vaktim olmadı tekrar olduysa şimdiden özür dilerim.

  http://www.memurlar.net/haber/541809/
 3. Tayfun Evren İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  91975
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest
  Seçimden önce seçmenleri ürkütmeyelim anlayışı...
 4. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Doğaya verdiği zararla da rekor kırıyor. Rezil