1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ağustos sınavı için kaynak

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve d.baştog tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    resmi bilgi mi .. emin olmak lazım..
  2. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu dönemki kurslarda öyle söylendiğini duydum olmazsa bir kaç gün içinde meb den bilgi almak lazım
  3. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    banada tam tersi dendi kursa giden arkadaşım kursa sormuş eski demişler yeni olsa bize bildirirlerdi demişler hadi bakalım ne olacak şimdi :)
  4. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işte bu geçiş dönemi çok gıcık keşke kazansaydık bu ikilemden kurtulacaktık
    başlı başına stres:)
  5. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    6331 ve değişen mevzuatlar 14dosya seklinde gondermisler maille bunlardan sorumluyuz galiba
  6. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kursmu yolladı bize gelmedi varsa paylaşırmısnız?
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benm gittiğim kursta ağustos sınavı için gelen arkadaşlara hocalar slaytları 6331 e göre hazırladık demişlerdi.ama benim anlamadığım hala mevzuat belli değilken kurslar ne anlatıyor?
  8. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tamam pc açıp yolluyorum
  9. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    6331

Ekli Dosyalar:

10. pharlapcik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben internette güzel kaynaklar ve bikaç soru bankası indirmiştim, 85 aldım. Konuları genel tekrar ettikten sonra soru çözerek tekrar edin.
  11. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

yüklermisniz sizde şimdiden kaynakları toplayalım
  12. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sonuç olarak 6311 göre mi hazırlanıcaz
  13. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende ağustos sınavına gırıcem kursum mayısta bıtmıstı hocalarımız 6331 den sorumlu olursunuz demıstı ben ne zamandır araştırıyorum nasıl olucak dıye en son sunu duydum 1 temmuzda bakanlık açıklama yapıcakmıs bu konu hakkında bılgı...
  14. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

oldu olacak son gün yapsın :) henüz karar verememişlermi eğitimler biticek kursların onlar ne olacak inş sorumlu olmayızz 6331 rakamları bile itici :D
  15. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler inşallah doğrudur ama ben meb den bilgi almaya çalışıyorum
  16. Hicaz erdem salık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yakın zamanda açıklama gelıcektır zaten mayıs sınavı atlatıldıya sımdı ağustosa yuklenırler umarım bızım ıcın ıyı olur.
  17. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sonuc olarak eskiye göre değişenler geçerli olmayıp değişmeyenlerden normal olarak sorumluyuz
  18. ssLengineer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ağustosa girmeyip kasımı mı beklesek en azından ne olacağını görürüz