1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ağustostaki sınava nasıl çalışmalıyım ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Onur Kutay tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Onur Kutay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  18 Ağustostaki c sınıfı iş güvenliği sınavına hazırlanmakta daha doğrusu hazırlanamamaktayım.Bir türlü çalışmaya başlayamadım.Şu an kursta örgün eğitim devam ediyor iş görüşmeleri yaptığımdan kursa da pek gidemiyorum.Sizce bu saatten sonra nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim önce konuları okuyup(bildiğiniz gibi tam 49 tane konu var pek de kolay bişey değil) sonra soru çözmek mi yoksa direkt sorulara bakmak mı ?
 2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çıkmış sorulara online deneme sınavları hap bilgilere bak sonrasında eksiklerini görüp bitirirsin
 3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 4. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  UMUT OSGB
  özet bilgilere bak onlarında özetini çıkar :) sonra bas ederim dersen onları kısa kısa notlar al boş bulundukça oku işte sonra birazda soru çözdümmü bu iş tamam bu saatten sonra diye düşünme daha çok vaktin var.. kolay gelsin;)
 5. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  38627
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Medikal
  :)) süper yaaa. verginin vergisini al der gibi olmuş.. yada konunun suyunu iyice sık kurutmaya gerek kalmaz der gibi olmuş..

  Güzel özetlemişsiniz..
 6. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  UMUT OSGB
  öyle yapıcak bisey yok yumurta kapıya gelmeden birsey yapmıyoruz nasılsa ancak bu sistemlerle hallediyoruz son dakikalarda :)
 7. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Nevşehir
  Sertifika Numarası:
  69893
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  yada başbakanla görüş sınava hazır değiliz de 1 yıl ertlet sınavı. :)
 8. Onur Kutay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  evet en iyisi sınavı erteletmek sıcakta çalışılmıyor :) ama işveren değiliz ki yüce milletvekillerimiz bizi dinlesin bakın işverenler hazır değiliz deyince hemen yasa ertelensin diye bir teklif bu işler böyle :)
 9. kerem İSGforum Üyesi