1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aşağıdaki sorulara ilişkin riskler ve alnması gereken tedbirler çalışma soruları

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  çalışma soruları;
  1) KİMYASALLARIN DIŞ ORTAMDA GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINMADAN DEPOLANMASI NEDENİYLE OLUŞABİLECEK RİSKLER İLE İSG TEDBİRLERİ NELERDİR ?

  2) MAZOT, BENZİN GİBİ MADDELERİN İÇ ORTAMDA DEPOLANMASI NEDENİYLE OLUŞABİLECEK RİSKLER İLE İSG TEDBİRLERİ NELERDİR?

  3)KULLANILAN KİMYASALLARIN İÇ ORTAMDA DEPOLANIRKEN KAĞIT, ELYAF GİBİ MALZEMELERLE BİRLİKTE BULUNDURULMASI KAYNAKLI RİSKLER İLE İSG TEDBİRLERİ NELERDİR?

  4)ELEKTRİK PANOLARININ BULUNDUĞU ORTAMIN YETERİ KADAR HAVALANDIRILMAMASI VE PANO KAPAKLARININ BULUNMAMASI NEDENİYLE OLUŞABİLECEK RİSKLER İLE İSG TEDBİRLERİ NELERDİR?