1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

A+a kişisel korunma, işyeri güvenliği ve işyerinde sağlık uluslararası ihtisas fuarı ve kongresi

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Selman Doğan tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Selman Doğan Serbest Kürsü

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  28982
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  [​IMG]

  Siz de mutlaka orada olun: A+A 2013!

  Kişisel Korunma, İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık Uluslararası İhtisas Fuarı ve Kongresi

  5 - 8 Kasım 2013, Düsseldorf
  PARTNER ÜLKE TÜRKİYE

  İş kazaları ve meslek hastalıkları işletmelerin ve kuruluşların ekonomik olmalarını ve verimlerini önemli ölçüde etkiliyor. Çalışma dünyası, ağırlıklı konuları kişisel korunma, işyeri güvenliği ve işyerinde sağlık ile ilgili en yeni ürünleri ve çözümleri tanıtmak ve değerlendirmek amacıyla 5 – 8 Kasım 2013 tarihleri arasında A+A 2013’de biraraya gelecek. Güvenlik risklerini azaltma ve çalışma şartlarını iyileştirme konularında size önemli bilgiler kazandıracak bu dünya çapında düzenlenen fuarın tüm katılımcılarına faydalı olmasını temenni ediyoruz.


  Almanya Federal İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile yürütülen Partner Ülke Türkiye çalışmaları kapsamında fuarda önde gelen meslek birlikleri, sektörel kuruluşlar ve siyasi temsilcilerin katılımıyla Alman-Türk İş Güvenliği Diyaloğu gerçekleşecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi ve Sosyal Güvenlik Kurumu fuarda yer alacak. Türk üreticileri de fuarda zengin ürün çeşitlerini sergileyecek.


  Fuarın kapsamlı ürün programının yanısıra özellikle çerçeve programı A+A Moda gösterisi ile beraber „A+A Live”, „İşletmelere Yönelik Yangın ve Afetlerden Korunma” konu parkı ve „Güvenlik & Emniyet İnovasyon Parkı”, „İşyeri Tasarımı” özel gösterisi ile „Güvenlik ve Sağlık Buluşma Noktası” size geniş bir bilgilendirme platformu sunuyor.


  33. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’nde uzmanlar işyerinde güvenlik ve sağlık konularını hukuki anlamda her yönüyle tartışarak işletme içi somut uygulamalarla birleştirecek.


  www.AplusA.de/1130 adresinde A+A fuarı ziyaretinizle ilgili tüm bilgiler bulunuyor. Fuar sitesinden, rahat, kolay ve çabuk bir şekilde biletinizi fuar öncesinde satın alıp indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz! Fuara katılacak tüm firmalara ilişkin bilgiler şimdiden burada yer alıyor. Günlük bilet 20,-- €, fuar kataloğu 19,-- €’dur. Fuar biletleri ile otobüsler ve tramvaylarla fuar alanına ücretsiz ulaşım sağlanıyor.

  Güvenlik açıklarını birlikte kapatalım!

  5 – 8 Kasım 2013 tarihleri arasında sizi Düsseldorf’a bekliyoruz!

  [​IMG]www.AplusA.de


  İRTİBAT İÇİN: Messe Düsseldorf GmbH Fuarları Türkiye Temsilciliği:
  Tezulaş fuar danışmanlık hizmetleri limited şirketi

  Tel: 0216-385 66 33 * Fax: 0212-385 74 00 * Email:info@tezulas-fuar.com
 2. yeşil pasaport olacak ki ışık hızıyla bilet alalım

  1 ay öncesinden duyurusu olsaydı katılmak isterdim, gelecek programlar ile ilgili bilgi var mıdır?