1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A-b-c sınıfı uzmanın olduğu işyerinde staj yeri aranıyor..

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve kimmuh01 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. kimmuh01 İSGforum Üyesi

Merhabalar, şu anda C sınıfı iş güvenliği eğitimi almaktayım ve eğitim sonunda A, B ya da C sınıfı iş güvenliği uzmanı bulunan bir firmada 24-28/12/2012 tarihleri arasında 40 saatlik (5 iş günü) staj yapmam gerekmektedir ancak staj yeri bulamıyorum. Yardımcı olabilecekler varsa aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

es2603@hotmail.com
    05448857539
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bulunduğun il nerede yada staj yapacağın il neresi olacak,ben mail atacam isgdere ve sende bulunduğun ilde osgbleri bul git konuş sana ancak osgbler yardımcı olurlar bizde burdan çalışalım..:)
  3. Neslihan Erdem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Detay İnşaat
    merhabalar aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum.aralık ayının ikinci haftasına kadar staj yerimi bildirmem gerekiyor.bana da yardımcı olabilirmisiniz? İstanbul
    nerdem1907@gmail.com
  4. Derya EFE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    isgder de ilgili yardımlarını esirgemeyen abimize mail atılmıştır..ama osgb lerle iletişime geçin çözüm oralarda arkadaşlar.ben 1-2 trabzon rizede arkadaşın işini öyle çözdüm..osgb olarak çalışmış olduğum firmalar vasıtasıyla..:)
  6. Derya EFE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İlginiz için teşekkürler.
  7. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BURADA BİR TERSLİK YOK MU KURS ALDIĞINIZ YERLER SİZE YARDIMCI OLMUYORLARMI YOKSA SİZMİBEĞENMİYORSUNUZ YADA AKLINIZDA FARKLI FİKİRLERMİ VAR
  8. Derya EFE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu konuyu kursa sormuştum ben yardımcı oluruz bulamazsanız demişlerdi ama ben de bir araştırmak istedim. Ne gibi farklı fikirler, bunu biraz açar mısınız?
  9. Derya EFE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayrıca burada büyük harfle yazmak yasaktır, yazı şeklinizi değiştirmenizi rica ediyorum.
  10. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışmak isediğiniz bir sektör vardır,bir firma vardır,stajdan sonra orada çalışmaya devam etmek istersiniz , bunun gibi fikirlerden bahsettim
  11. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizin tarafınızdanmı yasak neden üzerinize alınıyorsunuz.ayrıca ben bu tür polemiklerin adamı değilim.kendinize tartışacak başka birini bulunuz
  12. Derya EFE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Buraya yazarken sadece staj için yardım istemek amacı ile yazdım, tabiyki bu yolla işte bununabilir. Staj yapılan yerler hem stajda öğrenecekleriniz için hem de sonrasında referans olması açısından önemlidir. Diğer konu ile ilgili olarak da bu genel site kuralıdır ben de gördüğüm için bilmediğinizi düşünerek iyi niyetle size bunu söylemek istedim.