1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A sınıfı çalışma yönetmelik özetleri

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Alper Akpunar tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    biarkadaşımın gönderdiği özetler..

Ekli Dosyalar:

2. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ali bey bu forumda görevli arkadaşlar gönüllülük esasına göre çalışıyoruz yani amacımız bir mum olabilmek etrafımıza bir kişiye bile olsa faydalı olabilmek.kendi adıma konuşayım mesela şu dünyadan geldim gidiyorum ben bu dünyaya ne kattım marangoz değilim masa yapsam usta değilim ev yapsam benim katacağım değer bilgilerimi aktarmak olabilir işte bu düşünce ile elimizden geldiğince elimizdeki dökümanları paylaşıyor ve sorulara yanıt vermeye gayret ediyoruz.ve bunun karşılığında herhangi bir ücret talep etmeden inanın soruların ardı arkası kesilmiyor ve mümkün olduğunca dönmeye gayret ediyorum günlük mail kutumda onlarca soru maili oluyor.durum böyle olunca sizin yaptığınız gibi sert eleştiriler bize birşey katmıyor aksine motivasyonumuzu etkiliyebiliyor.ayrıca sizin elinizde varsa doğrusu aşağısında iyi niyetli davransanız doğruyabilirsiniz ama amacınız nedir anlamadım.amacınız karalama politikası mı bu forum u durmadan burada ki facebook grubunuz için reklam yapıyorsunuz bakın art niyetli olsa idik en başta buna müsade etmezdik zaten.ama hem reklam yapıyor hemde karalıyorsunuz sizin yaptığınız hoş değil.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Kasım 2013 ---
    alper bey mesjı sildiniz galiba benim mesaj anlamsız kaldı şimdi:)
  3. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    ben bişe silmedim valla benim yorumlarda silindi site bile anlamsız buldu o hoş olmayan yorumları benimkilerde arada kaynadı:)
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Mesajları ben sildim.

Sebebi ise ,

Alper kardeşimiz Sağolsun paylaşımda bulunmuştu.

Ali Durmuşbilgeç 'de

biraz emek verin diye Alper kardeşimize

nezaketsiz şekilde cevap vermişti.

bu olayda Alper kardeşimiz 'e gereksiz bir sataşma olmuştu

Olay büyümesin diye karşılıklı yazışmaları sildim.

Sınava hazırlanan insanların kafasını gereksiz polemiklerle meşgul etmemek gerekiyor.
  5. Fatma Kaynak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Dosya açılmıyor
  6. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    winrar programı ile sıkıştırılmış
    bende açıldı.
  7. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri