1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A sınıfı uzmanın yanında c sınıfı olarak çalışmak

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Alper Akpunar tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bende şöyle bir soru yönelteyim. 2014 eylül ayından beri C sınıfı İSG uzmanı olarak tehlikeli sınıfta tam zamanlı olarak çalışıyorum. 2017 ye kadar sürem var. 2017 mayıs ayında sınava girmeye hak kazanacağım. 2017 ocak ayı itibari ile görevim düşecek mi. ocak-mayıs arası süre tolere edilebilir mi?
 2. trapezuslu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bunu sanırım Kasım Özer' de bilmiyor:)
 3. kübra o İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  a sınıfının yanında çalışan c sınıfı uzmanın sorumlulukları nelerdir? herhangi bir olay/kaza anında c sınıfı nasıl etkilenir?
 4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  tamamen eşittir her türlü sorumluluğa ortaktır.