1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A sınıfı yükseltme sınavı kaynak arayışı

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Yalçın CEYLAN tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92080
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Öncelikle İş Güvenliği Uzmanlığını kazanan bütün kardeşlerimi gönülden tebrik ediyorum. Allah kazasız bir şekilde görev yapmayı nasip etsin hepimize...

  A sınıfına yükselmiş arkadaşlarımızdan mevzuat haricindeki çalışma notlarını paylaşmalarını rica ediyorum. Allah'a emanet olun.
 2. nzlsvş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  BENDE ACİL A SINAVINA HAZIRLANACAĞIM NOTLAR İSTİYORUM.MÜMKÜNSE PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ
 3. Kahraman GÜLŞEN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  91091
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Niğde Üniversitesi
  A Sınıfı sınavına hazırlık için kitap tavsiyesi alabilirim.