1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A ve b 'ye yükselme sınavı için dilekçe,adres,evrak ve duyuru bilgileri hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Efe Mercan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45806
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben dilekçe ve edevleten prim belgemle kargoyla gönderdim ne dersiniz sorun olmaz değilmi?
  2. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sorun olmaz gönderi takibini yapın mutlaka internetten
  3. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Evrakları kargo ile gönderdik, eğer sorun varsa bunlar yayınlayacak veya arayacaklar mı? Sınava gireceklerin listesimi verilecek acaba?
  4. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o kouda bakanlık 11 kasımdaki duyurusunda bir açıklama getirir.şimdilik dilekçeleri bakanlığa gönderip bekleyeceğiz.duyuru yayınlanıncaya kadar
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    başvurular 12 kasım'da bitiyor, 11 kasım duyurusu yapıldıktan sonra geç olmaz mı?
  6. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    merhaba tam olarak adres nedir acaba yazabilir misiniz. ben de göndereceğim.bir de prim dökümü ve dilekçe yeterli midir.
  7. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışma ve soyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü yetkilendirme daire başkanlığı inönü bulvarı no:42 06520 emek/Ankara prim dökümü ve dilekçe yeterli
  8. Bülent CIBIR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar ssk dan 750 bagkurdan 4 yıl 4 ay 13 gun olan pırım ödeme gun sayılarımın toplamını yazmam gerekıyor mu ayrıca ilkkez sınava gırecek olanların dilekçe örneği hakkında yardımcı olabılır mısınız?
  9. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    çok teşekkürler.
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben size benzer durumda dilekçemde şöyle yazdım: ..... emekli sandığı sicil no ile .... gün, ....... sgk sicil no ile ...... olmak üzere toplam ...... gün prime sahibim, ilgili belgeler ekte yer almaktadır, şeklinde. bu şekilde yazabilirsiniz.
  11. Bülent CIBIR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim
  12. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    rica ederim, örneği çarşamba yollayabilirim, cevap yazdım.
  13. ben yetkilendirme daire başkanlığı yazmadan gönderdim :( ama teslimat bilgisi sms olarak geldi kargodan acaba sıkıntı çıkar mı?tekrar mı göndersem :((
  14. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben de yetkilendirme yazmadan göndereceğim, sıkıntı çıkacağını sanmıyorum çünkü isggm'nin kendi web sayfasında açık adreste bile öyle bir şey yazmıyor .Bilginize.
  15. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    artık gönderseniz iyi olur....:) herkes gönderdi çalışmaya başladı konuları öğrendi nerdeyse..mesela bennnn:p
  16. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yarın kargolayacağım . Herkese hayırlı olsun şimdiden inşallah.
  17. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar,
    ücret yatırma ile ilgili yeni duyuru yok.MEB sayfasındaki eski duyuruyu dikkate alarak mı yatıracağız? Sonra sıkıntı olmasın.Bu konuda doğru bilgiyi nerden alabiliriz? (Eski duyuruya göre :
    SINAV ÜCRETİ

Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde; MEB Destek
    Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi,
    Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden
    herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır. ) deniliyor.
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu

o duyuru zannedersem eski duyuru, bakanlık 11 kasımda duyuru yapacak, isimler, tc nolar sınav listesine henüz eklenmemiştir, (12 kasıma kadar sürecek)

Adayların sınav başvuru işlemlerini sağlıklı yapabilmesi için öncelikle 11.11.2013 tarihinde www.meb.gov.tr ve www.isggm.gov.tr adreslerinde yayınlanacak uygulama duyuru metnini incelemesi gerekmektedir.
  19. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Evet bu eski duyuru..
    Yani biz para yatırma işlemini 11 Kasım duyurusundan sonra mı yapacağız?
    Çok mantıksız.
  20. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    niye mantıksız...kimin hangi sınava gireceği belli değil,net değil..parayı ne adına yatıracaksınız...