1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A ve b 'ye yükselme sınavı için dilekçe,adres,evrak ve duyuru bilgileri hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    c sınıfı için sınava gireceklerin isimlerini eğitim kurumları bildiriyor, b-a yükseltme için bireysel başvuru yapılıyor, isminiz sınav listesine eklenmeden sınav ücreti yatırılamaz diye düşünüyorum. bence mantıksız değil.
  2. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Hangi sınava gireceğimizi başvuru dilekçesinde belirtiyoruz ya....
  3. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    biz işçiyiz bakanlık işveren..kabul edeceği ne malum...
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Bedriye hanım, Tuncay bey haklı, dilekçeniz değerlendirilip isminiz listeye eklenmeden ve sınav uygulama duyurusu yapılmadan sınav ücreti alınması mantıksız olur.
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    uzatmayalım ziraata gidin yatırın ücretinizi yatırabilirseniz..çalışalım zaman kaybetmeyelim...çok işimiz var çokkkk
  6. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ziraat bankasına gittiğinizde görevli t.c kimlik no yu sorar kurumsal tahsilat programına girer sınava girecekler listesinde isminiz varsa teyid ediyor zaten isg a sınıfı sınavımıydı diye bir soru soruyor. sizde kafa sallayarak evet diyorsunuz o zaman sınav ücretini kabul ediyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 30 Ekim 2013 ---
    yani yayınlanacak olan duyuruda belirtilen tarih aralığında giderseniz bankaya o zaman yatırabilirsiniz daha önce yatıramazsnız
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Gecen 170 i aradim.zamaninda yedek subaylik yaptigimi ve 11 ay memur statusunde adima prim yatiruldigini soyledim. Ancak elimde terhis disinda bir belge yok. Internette de verilen bi belge yok. Terhisi koysam olur mu dedim. Sgk dan sicil belgesi alin dediler. Acikcasi ssk prim dokumunu internetten almak bu kadar kolayken memuriyet ile ilgili neden internetten alamiyoruz anlayamiyorum. Ancak benim calistigim kamu kurulusunda personel sefligindeki arkadasim bordroda kazanilmis aylik bolumunde eski memuriyetlerin de dahil edildigini soyledi. Sizce [icinizide memur statusunde olanlara soruyorum] bordro ciktisi yeterli olur mu?
  8. Bülent CIBIR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar C sınıfı uzmanlık sınavına yeni girenler içinde yükselme sınav hakkı verilmiş bununla ilgili bilgisi ve ilgili dilekçeye sahip olan varmı rica etsem?
  9. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Kargo ile gönderiyi kabul ediyorlar mı? Yoksa postaneden mi göndereceğiz?
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

Kurumun sana bir imzalı kaşeli antetli kağıt versin burada toplam çalışma süreni belirtsinler (Askerlik dahil)
  11. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Arkadaşlar kargoyla gönderdiğimiz evrakların ,evrak kayıta girdiğini nasıl anlayabiliriz?170'i arasak bilgi verirlermi?(Kargoyu teslim alan kişinin adını aldım.)
  12. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1481 iş günüm var ve ekim ayının girilmesi ile birlikte 1500ü aşacağım.
    ekim aynhı kasımın 7-8ine kadar gimeye çalışacak personel birimi benim için. girdikleri gibi gönderdim diyelim, bakanlığın eline 12 kasımdan sonra ulaşırsa ne olur? iadeli taahütlü postayla yollasam, 12 kasımdan önce yollasam, 12 kasımda ellerine geçmese bile kabul ederler mi?
    illa ankaraya mı yollamak gerekiyor? izmirdeki müdürlüğe bırakabilir miyim,
    ay amanın imdat
  13. ERKANERTURK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67075
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    E devlette priminiz gözüktükten sonra barkodlu çıktıyı alıp kargoyla gönderin. 1 gün sonra teslim olmul olur zaten.

Olmadı en kötü ihtimalle 12 kasımmsai bitiminden önce elden teslim edip gelirsiniz. Ama kargoda olabilir. Sıkıntı olmaz.

12 kasımdan sonra evrak kayıda girerse kabul etmezler.
  14. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Bence bu durumda Ankara'ya gidip direk elden verin,riske atmayın.
  15. İbrahim13 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evrakları bakanlığa teslim ettik sonra verilen 5 haneli numarayı nerede kullanacağız?
  16. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    malesef siz Bakanlığa elden verseniz daha iyi olur.hem böylece gününüzde dolmuş olur.double double yapmış olursunuz:p
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 30 Ekim 2013 ---
    kargo dekontunun üstünde bakanlığın numarası vardır.yoksa bulursunuz ve ararsanız. kargo fatura no ile bilgi veriyorlar.
  17. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben imzalı,mühürlü hizmet belgesi gönderdim, sicil no, başlama tarihi vs. var zaten, ayrıca askerlik süresini sıkıntı çıkmaması açısından gün sayıma eklemedim.
  18. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    bende aynı şekilde gönderdim.sorun çıkmaz.dilekçeme gün sayımı o gün itibariyle yazdım.memur olduğumdan dolayı eksik ödemem yok o bakımdan
  19. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    aynen :) illa resmi yazı isteriz diye bir arıza çıkartmazlar inşallah.
  20. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Keşke gidip verebilecek olsaydım, malesef aktif çalışanım ve yoğun çalışıyorum. ankaraya gitme şansım hiç yok.