1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A ve b 'ye yükselme sınavı için dilekçe,adres,evrak ve duyuru bilgileri hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeterli
  2. serkan eraslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende geçen pazartesi kargo ile yolladım teslim edilmiş ben sadece dilekçe ve prim dökümümü gönderdim. yalnız bundan sonraki işlemler için telefon ediyorum kesinlikle 1 haftadır telefonu açan yok. kime nasıl ulaşacağım bakanlıktan numara bilen var mı?
    ayrıca bizi mi arıyacaklar nasıl olacak bundan sonraki gelişme?
  3. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bundan sonraki işlemler için duyuruyu bekliyecez
  4. Funda T. KURT İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28588
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİLÇEV MÜHENDİSLİK
    Arkadaşlar e devletten 4a ve 4b hizmet dökümü indirdiğimde 4a için olanda tc nosu ad soyad yazmasına rağmen 4b için olanda sicil no dışında bişey yazmıyor.. yani başkasının evrakını koysam kimse anlamazmış gibi.. bu belgeyi bu şekilde kabul ediyorlarmı ki? sorun çıkmasın sonra birde o_O
  5. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    4B liler için ; e-devlet üzerinden 4B tescil kaydı bilgilerinizi ve hizmet bilgisi (döküm olarak değilde hizmet başlangıç tarihi ile hizmet süresini(toplamını) yıl ay gün olarak veriyor.detaylı hizmet dökümünü sgk bağkur bölümünden elden alabilirsiniz
  6. Funda T. KURT İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28588
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİLÇEV MÜHENDİSLİK

tescil kaydının da çıktısını alıp ilave ettim.. teşekkür ederim ;)
  7. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gönderim Bayram Gürkan'a teslim edilmiş. Bundan sonra ki süreç nedir. Dilekçe işleme kondu mu konmadı mı. Listeler açıklanıncaya kadar merakla bekleyecek miyiz ?
  8. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar benimde kargomu Bayram Gürkan teslim almişti. 170'i aradım ve dilekçemin kayda alınıp alınmadığını sordum. Uzun süreli bir bekleyişten sonra verilen cevap teslim tarihinden sonra en geç 1 ay içerisinde başvurunuz ile ilgili elinize bir tebligat ulaştırılacak oldu. Herhangi bir kayıt numarası falan da verilmiyor. Yani bekleyişe devam bilgilerinize..
  9. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav ücretini yatırmak istediğinizde tc kimlik numaranızı giren görevli sizin isminizi listede görürse başvurunuz kabul edilmiş demektir.tabiiş işten geçmiş oluyor(12 kasım geçmiş oluyor)
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    benim evraklar cuma günü teslim edilmiş, pazartesi günü gönderdiğim evraklarda herhangi bir sıkıntı olup olmadığını, işleme alınıp alınmadığı ile ilgili bilgi verilmesini istedim. konuyla ilgili kayıt numarası verdiler, 3 gün sonra tekrar aramamı istediler. 12 kasım'da başvurular sona eriyor, 1,5 ay sonra sınav var zaten tebligat gelse ne anlamı olacak ki?
  11. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    aslında bakanlık cep telefonlarımıza sms göndermeli ...... sınıfı uzmanlık sınavına başvuru giriş kaydınız alınmıştır kayıt no ..... dır gibi zor değil
  12. Esrasarıökmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba,

ben bugün kargoyla yolladım eğitim aldığım kurum sadece hizmet dökümü ve dilekçe göndermemizin yeterli olduğunu belirtti.
    dilekçede tc meslek hangi sınıf olduğu ve hangi sını sınn sınavına giriceğimizin yazması gerekiyor ayrıca belge tarih ve nosu adres tel ve imza
  13. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    aynen, tc no ile eşleştirip isg-katip'te de gösterilebilir, baktın hiç yapamadın, başvuru yapanları excel'e işlersin her gün sonu çıkmadan web sitenden paylaşırsın.
  14. Funda T. KURT İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28588
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİLÇEV MÜHENDİSLİK
    benimkide sabah Bayram Gürkan a teslim edilmiş görünüyor.. hayali bir adama kargo gönderip duruyoz gibi :) ama neyse ,, bakalım inşallah sorunsuz hallolur bu iş..
  15. gokhan ozen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Bir OSGB
    Direk elden göndermenizi tavsiye ederim. kargoda bir sürü kaybolan var.
  16. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Başvurular bitince sınava girebilirsiniz diye onay gelecek heraldi.. Bu bakanlığın hiç bir işine akıl sır erdiremedim ki buna yorum yapayım..
  17. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    panik olmayın ama bakanlıkta 2000 adet evrak kaybedilmiş-karıştırılmış 18 agustos sınavını kazananların sertifikaları bu yüzden bir hayli gecikecekmiş, gelde böyle bir bakanlığa 21 aralık sınavı için gönderdiğin evraklar için güven duy
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    170'e başvurum sonucuna, başvuru yoğunluğundan dolayı kontrol edilemediği fakat gerekli dilekçe ve evrakların gönderilmesi durumunda sorun çıkmayacağı, 11 Kasım'da yapılacak duyuruya göre hareket edilmesi şeklinde bir açıklama yapıldı.
  19. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sorun çıkmaması için dua etmekten başka bir çare bırakmadılar yani..
  20. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    evet aynen öyle, nasreddin hoca'nın hikayesi gibi başvurumuz ya tutarsa gibi olasılıklara kalmaz inşallah.