1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A ve b 'ye yükselme sınavı için dilekçe,adres,evrak ve duyuru bilgileri hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    kontrol falan yok arkadaşlar artık herkes birbirine güvenmeyi öğrenmeli devlet vatandaşa vatandaş devlete siz doğru dürüst olarak başvurunuzu yaptıktan sonra sınava girin kazanınca zaten kontrol edilecek
  2. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    telaş yok arkadaşlar.hepimiz başvurumuzu gereğine uygun yaptık.zamanında ulaştırdık.şimdi görevliler başvuruları kayda alıp sisteme ekliyorlar..sınav ücreti yatacağı tarihte herkesin TC si ile gireceği sınav sınıfı Kurumsal Tahsilat Programında gözükecek...kaldı şurada 10 gün..haydi bakalım Başarılar..
  3. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende evrakları gönderirken zarfa koyup üç defa geri çıkarıp kontrol ettim tekrar koydum :) ama siz benden daha evhamlısınız. bi şey olmaz merak etmeyin sınava konsantre olun siz zaman daralıyor.
  4. umut ÇETİNKAYA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar ben 18 mayıs sınavını kazandım fakat sertifikamı almadım b sınıfı sınavına girmeye prim günüm yetiyor belgelerimide gönderdim fakat sertifikamı düzenletmedim sorun olurmu acaba ?
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    sertifika numaran varsa e devletten belgeni görebiliyorsan sorun yok
  6. aysel dursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU ALANI
    21 aralıktaki sınavda B sınıfını almış olduğum takdirde B den A ya geçiş için gerekli olan pirim gün sayımda yeterli olması durumunda şubat da olacak olan A sınıfı sınavına girebiliyormuyum
  7. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır giremiyorsunuz ya a yada b için bikere başvurdunuzmu o sınava giriyorsunuz yani yükseltme hakkını sadece tek bir sınıf için kullanabiliyorsunuz
  8. aysel dursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU ALANI
    :( neden ama ya buna da çıkarılsın hemen uygun bir durum
  9. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bakanlığın bu konu hakkında duyurusu var başka bir duyuru ile bunu değiştirebilirler tabi zaman gösterecek