1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A3 uyarı levhaları

Konusu 'İşaret ve Etiketler' forumundadır ve Ahmet-TURAN tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Buda benden henüz 8 adet ama hergün bir kaç tane hazırlıyorum takipte kalın :)

Ekli Dosyalar:

2. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim işimi bunlar gördüğü için 23 tane yaptım arkadaşlar isteğe görede hazırlayabilirim, zaten bir tanesini yapmam 2 dk mı almıyor.iyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

3. önder yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81799
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    TATA STEEL İSTANBUL AŞ
  4. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. semihozturk1987 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Süpermiş bunlar ama keşke devamı gelseymiş :)
  6. semihozturk1987 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bu arada elinde A3 Boyutunda levha olan arkadaşlar lütfen paylaşabilir mi? Ne zamandır arıyorum artık sinirlerim bozuldu :/ Ahmet Bey sağolsun paylaşmış ama daha genel levhalardan da paylaşabilecek arkadaşlar olursa çok güzel olur. Levhalara para vermeyle vs. uğraşmayalım bari.
  7. alperen bilal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74129
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    http://www.online-sign.com/ böyle site var istediğiniz buradan halledebilirsiniz
  8. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    semih bey valla cok vakit bulamıyorum artık acıkcası eskisi gibi santiyeye bakmıyorum artık o yüzden gittiğim firmalara aldırıyorum ,eskiden olsa hazırlardım.Bende alperenin paylaştıgı siteyi yeni keşfettim müthişmiş benimkilerden daha iyi gibi.
  9. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    AHMET TURAN bey siz nasıl yapıyorsunuz tabelaları

alperen bilal bey online sign sitesinde sadece oradaki fotolarımı yapabiliyoruz..kendimiz başka foto koyup a4 a3 boyutunda yapabiliyormuyuz istediğimiz levhayı
  10. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ahmet bey bildiğim kadarıyla uyarı levhalarının sert plastik malzemeden yapılması gerekiyor.Talimatnameleri ve resimli uyarı levhaları A4-A3 boyutunda şablonunu bilgisayar ortamında hazırladık veya temin ettik diyelim.Bundan sonraki aşama olan Sert plastikleri temin edebileceğimiz ve bu malzemeye a4 deki resmin veya yazıların yazılması için nasıl bir makine,yazıcı vs almamız gerekiyor.

Makine ve üzerine işlenecek olan plastik malzeme temini konusunda yardımcı olurmusunuz
  11. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
  12. Mustafa Gölge İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Acil çıkışları ve yangın tüplerinin yerlerini gösteren işaretleri sticker şeklinde hazırlayabilir miyiz yoksa bunun belli bir standardı var mı?
  13. semihozturk1987 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Önemli olan gösterebilmektir. Standartlarda yüzde kaçının düz renk, geri kalacağının ne olacağı vs. yazıyor. Ben şu an yangın tüplerinin yerini gösterini yaptım mesela. 2 kez de laminasyon cihazından geçirdim. Gayet sert ve bildiğiniz tabela gibi oldu.

Ancak acil çıkışlar sonuçta acil durumlar için. O yüzden elektrik kesintisinde herhangi şekilde ışıklı olması veya fosforlu olması gerekir bence.
  14. Mustafa Gölge İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ofisimiz 10 dan az çalışanı bulunan az tehlikeli küçük bir işletme. Dediğiniz gibi standartlara uygun şekliyle acil çıkış uyarılarını fosforlu yapmayı düşünüyorum umarım kullanışlı olur. Yardımınız için teşekkürler.
  15. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla eğer şantiyedeysen elde nevarsa onu kullanırsın dostum.Umursayan olmadığından bırak laminasyon kaplamayı direk a4 cıktı alıp yapıştırdıgım oluyordu :)
  16. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende bi tabela üreticisinin pdf katologu var orda zoom yapıp levhanın netliğini bozmadan uyarı sembolunu alıyordum daha sonra paintte resmin altına sağına soluna istediğim yazıyı yazıyordum.Ama bu site daha zengin içerikli bendeki katologa göre hemde zaman kaybı az.
  17. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar internette araştırıyorum işime yarayan uyarı levha resmini alıp A3 formatında word veya exell de ayarlayıp çıktı alıyorum sonra kaplatıp sahada kullanıyorum.
  18. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar aslolan uyarmak ve görsel olarak mesajı iletmektir. 2 sene önce aldığım laminasyon cihazı halen gayet iyi çalışıyor. 3. pvc paketimi bkullanıyorum.aşağı yukarı 250 adet a4 boyutunda pvc yapmış ve kullanmışım.tanesi 5 tl den levhaya para vermeyin.gerek yok.
  19. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ayrıntılı bilgi alabilirmiyim pvc üzerine yazı ve levha yapımıyla ilgili makine bilgisi vs...
  20. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Laminasyon cihazı diye geçiyor pvc kaplamalarda laminasyon kağıdı diye geçiyor alış veriş yaparken bu terimleri kullanın size yardımcı olurlar