1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

A3 uyarı levhaları

Konusu 'İşaret ve Etiketler' forumundadır ve Ahmet-TURAN tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  66039
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Aydın bey pvc üzerine yazı yapmıyor bu makine. beyazıt beyin bahsettiği makine.Siz a-4 yada a-3 boyutunda yazıcınızda çıktı alıp bu makine ile laminasyon yani pvc kaplama yapıyorsunuz.Yağmurdan ,kardan vs. dış ortam olumsuzluklarından etkilenmiyor.basım maliyetide size 1 lirayı bulmuyor. nufus cüzdanınız üzerindeki pvc kaplamayı büyük a-4 te düşünün.makinede gayet basit kullanımlı ve pratik. laminasyon cihazı diye aratın en uygun alternatifleri bulursunuz.
 2. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Tşk ederim.Bilgilendirdiğiniz için.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Temmuz 2015 ---
  Tşk ederim.Bir sorum daha olacak.Bu ehliyet kaplamalardaki cihazlar gibi demişsiniz.Peki onlar şeffaf olmuyor mu yani uyarı levhaları için mevzuata uygunmudur ? Normal mevzuata uygun işverenlerin lavha üretici firmalardan aldığı sert plastik uyarı levhalarından ufak bir makine alarak yapmamız mümkün değil midir?
 3. Beyazıt Casun Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  81345
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  onlar baskı makinası kullanarak yapılıyor sizin baskı makinası almanız zaten masrafı arttıracaktır yani iş veren yanaşmayacak. Gayet sağlam oluyor
 4. İsmail Uygur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44592
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  MURAT TİC. KABLO SAN. A.Ş.
  Çalıştığım firmada ben de aynı PVC laminasyon makinesini kullanıyorum. Kapalı ortamda son derece kullanışlı. Fakat açık havadaki yazılarda, güneşten ötürü, 1-2 yıl sonra özellikle kırmızı renkte solma olabiliyor.
  Bu arada makinenin kalitesinin yanında kullanacağınız pvc'nin 125 mikron kalınlığında olmasına dikkat edin. Bunların 100 mikron veya daha ince olanları da var. İnceleri laminasyon yapıldıktan sonra dalga dalga olabiliyor. 125 mikronluklar daha düz duruyor.
 5. Aziz_42 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Cümleten kolay gelsin,

  Plazma kesim makinesi için makine üzerinde ve etrafında bulunması gereken uyarı levhaları nelerdir? Bu konuda görsel yardımlarınızı bekliyorum.

  Teşekkür ederim...
 6. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146502
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhabalar firma markasiyka iletisime gecip sorarsan genelde detayli evrak gonderiyolar
 7. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146502
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu arada sözümün arkasında durmadığımı farkettim 20 küsür daha levha yükledim umarım işinize yarar buyrun. :)

  Ekli Dosyalar:

 8. fahri güllü İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  138480
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  yertaş inşaat
  Elinize sağlık yeni çalışmalarınızı bekliyoruz..