1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum eğitimi

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Emine KALE tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emine KALE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gelal Çorap
    arkadaşlar merhaba,

acil durum eğitimlerini uzman olarak biz verebiliyor muyuz yoksa bu eğitimi verecek kişinin yangın eğitici eğitimi sertifikası mı olması gerekiyor?
  2. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    neticede acil durum planlarını neler yapılması gerektiğini isg uzmanları hazılamıyor mu zaten.
  3. Emine KALE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gelal Çorap
    tamam hazırlıyor da farklı yerlerde farklı bilgiler yangın eğitim uzmanı gerekiyo fln diyenler var eğitim daha teferruatlı bi konu olduğundan emin olmak istedim
  4. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    ben inşaatta istenen belgeleri biraz önce alo 170 e sordum biraz beklettikten sonra cevapları şu oldu. gerekiyorsa bulunduğunuz ilin itfaiye müdürlüğünden ve ilk yardım kuruluşundan destek alın bakanlığımızın elinde ne böyle bir form var nede başka bir belge. herkes kendi çalışmalarını istediği gibi yapmakta serbettir denildi. yani sitelerde bulunan mevcut dökümanlar iş görür diye düşünüyorum.
  5. Emine KALE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gelal Çorap
    teşekkür ederim :)
  6. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Acil durum planlarını hazırlayan uzman gerekli eğitimleri de verebiliyor demektir. Arama kurtarma konusunda AFAD, itfaiye ve benzeri yerel teşkilatlardan destek alabilirsiniz
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Acil durumlar yönetmeliğinde mevzuat diyorki işveren özel düzenleme yaparak dışarıdan özel hizmette alabilir..profesyonellerde bu eğitmleri zaten verebiliyor ama karşılık rapolayıp imza altına almak şartıyla..Özellikle arama-kurtarma ve yangın tatbikatlarını dışardan hizmet alınması tavsiye edebilirim..