1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum ekibine ait atama formu hazırlamamız gerekir mi?

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve sinem bulgak tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. sinem bulgak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    58852
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    FARMAGEN ARGE İLAÇ ARAŞTIRMA KLİNİK UYGULAMA MERKEZİ
    acil durum ekibine ait atama formu hazırlamamız gerekir mi klasörde böyle bir içerikten bahsedilmiyor ama aklıma takıldı
    ?
  2. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Kimlerin hangi ekipte ve görevde oldugunu hem ekibin kendisi hemde diğer calışanların bilmesi için ilgili yerlere asılması ve duyurulması gerekir. Söz konusu ekipler Acil Durum planlarında işveren/vekilleir tarafından onaylandığı için özel olarak çalışan temsilcisinde olduğu gibi özel atamalara gerek yoktur.
  3. sinem bulgak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    58852
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    FARMAGEN ARGE İLAÇ ARAŞTIRMA KLİNİK UYGULAMA MERKEZİ
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Ali Bey :)
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tebliğ - Tebellüğ gibi bir form düzenlemeniz sağlıklı olacaktır. En azından çalışan benim bilgim yoktu şeklinde yaklaşım yoluna gitmez.
  5. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biz önce yaptığımız atamaları Duyuru ile tüm çalışanlara duyurduk ve panolara astık. Sonrasında atanan kişilere eğitim verirken imza föyüne görevli oldukları hizmet binasını ve ekibi de yazdık, böylece tebliğ de etmiş olduk.
  6. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Rica ederim Sinem Hanım ne demek :)
  7. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Fatih Bey düşüncenize katılıyorum. Kullandığım formatımı paylaşayım.

Ekli Dosyalar: