1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum ekipleri

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve ekecık tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. arkadaşlar acil durum ekipleri kaç kişiden oluşmalı.mesela ilk yardımcı yapı işlerinde 10 kişi ye 1 işletmelerde 20 kişide bir kişi.doğru mu?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ilk yardım ekibinde tehlike işlerde çalışanların %10 dur,az tehlikeli işyerleri için 20 kişide birdir.birde acil durum ekiplerinde 2 as üye 2 yedek üye bulundurulmalıdır.