1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum faaliyetlerinde (prosüdüründe) olması gerekenler

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Yener Keskin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  140392
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Yurtiçi Kargo

  Faydalı bir uygulama ancak önlem alınmamışsa fare veya böceklerin gelmesine sebep olabilir. İyi muhafaza edilmeli ve -eğer yapılmıyorsa- haşerelere karşı düzenli ilaçlama yapılmalı.

  Ayrıca bu öneriye "hangi yönetmelikte yazıyor ?" diye tepki verecek işverenlere karşı da hazırlıklı olmak lazım. Genelde bir yerde yazmayan şeyleri yapmak istemiyorlar.