1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum kriz yönetimi eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Murat Zirek tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Murat Zirek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında işletmelerin yapması gereken acil durum ve kriz yönetim tatbikat ve planlarına ilişkin eğitim verilecektir. 13 Mart 2015 tarihinde Ankara'da düzenlenecek olan eğitim Yeditepe Üniversitesi sertifikalı olacaktır. Genel eğitim, iş yerindeki tüm çalışanlara yöneliktir.

Acil durum ve kriz yönetim eğitimi almadıysanız katılımlarınızı bekleriz.
    İyi çalışmalar dileklerimizle.

http://isgegitmeni.com/egitimlerimiz/
    http://isgegitmeni.com/haber/acil-durum-kriz-yonetimi-egitimi/
  2. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne kadar eğitim cikti pisaya hangisine yetisecegimizi sasirdik. Para tuzagi... Benim fikrim saygilar. Bu is güvenliği isini kimse bilmiyor anlatılan farklı uygulama farklı. Sabanin kiz tavlama kitabigibi sondan bbaşlamak lazim. Bu isi öğrenmek isteyen is davalarına baksin. Gerisi fantazi
  3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    dokunmayın şabanıma gariptiiiiiir
    dokunmayın şabanıma öksüzdür.
    :D
  4. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    @Murat Zirek bey,
    diğer eğitimlerinizi incelediğimde merak uyandıran bir husus gördüm
    upload_2015-3-3_9-33-56.png
    OSGB de görev yapan diye sınırlandırma getiren bir cümle mevcut
    bireysel İSG uzmanları bu eğitimlere katılamıyor mu.?

Ekli Dosyalar:

5. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    -Gel vatandaş
    - eğitime geeelll

Kisaca herkes katılabilir...