1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum planlama eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve bayramali tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. bayramali İSGforum Üyesi

kolay gelsin..:)

Ekli Dosyalar:

2. Nuray İSGforum Üyesi

ANLATIM VE KULLANILAN RENKLER ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN ELİNİZE SAĞLIK ,DEVAMI GELSİN LÜTFEN
  3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    geçen hafta bu sunumu bir firmada kullandım .size çok şey borçluyum sonsuz teşekkürler..
  5. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir sorum olacakk sizlere ;
    acil durum yönledirmesi yapacağız fabrika içerisinde yollar belirlendi fakat duvarda tabelalar ile yönlendirme çok etkin olmuyor.zemine yönlendirme işaretleri konsa uygun olur mu ? yorumlarınızı bekliyorum
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Olabilir ama acil durum esnasinda millet yere bakarak kacmaz..kapi arar panik esnasinda
  7. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ama duvarlar da çok dolu. büyük oklar iş görürü gibi geldi kapılara da fosforlu acil çıkış kapısı tabelası astık mııı olur gibi geldi siz ne dersiniz Erkan bey
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    risklerini hesapla bu mevcut durumu yeterli olup olmadığını göremek istiyorsan acil durum kaçış tatbikatı yap..inan acil toplanma alanını bulamayacak kişiler olacak ve sürü piskolojisi nedeniyle kapılarda yaralananlar bile olacaktır...
  9. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu acil durum ve güvenlik tabelaları işi beni çok yoruyor :S
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ne kadar çok zahmet o kadar çok rahmet=profesyonel huzur..:cool:
  11. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tabelalarla uğraşmayı sevmiyorum = isyan :eek:
  12. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teknik Şef olarak çalıştığım dönemde çalışanların hırsızlık olaylarını azaltmak için kullandıkları kırmızı yol belirlenmişti. Bu kırmızı yol küçük plan içerisine aktarılarak güvenlik şefi tarafından toplantılarda bu yolu kullanmalarını sağlayıcı konuşmalar yapardı. Bunun dışında bay ve bayan wc kerde kabinlere asardı. Bu anlamda acil çıkış yollarını ve kapılarını küçük bir plan üzerinde göstererek herkesin görebileceği yerlere asabilir, belirli grup toplantılarında bu yolların kullanılması gerektiği anlatılabilir.