1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum planları

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve buketdemir tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iyi günler.İş yerinde acil durum planları hazırlayacağım.nereden başlamam neler yapmam gerekiyor.acil durum planları ile ilgili birçok dökuman olmasına rağmen bu konuyu açtım çünkü aynı formatta belgeler varsa daha yararlı olacağına inanıyorum.paylaşımlarınızı bekliyorum.
  2. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    değişmesi gereken noktaların farkındayım isimler ve numaralar gibi :) fakat dökümanların hepsi farklı nitelikte belki bu konuda toplanıp ortak birşeyler hazırlarız diye bu öneriyi sunmuştum.
    Yine de teşekkürler.
    iyi çalışmalar
  3. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    örneğin 25 kişinin çalıştığı bir yerde hangi ekipleri kurmak gerekir (yeterlidir)? her 10 kişiden biri ilkyardımcı sertifikasına sahip olacak bunun dışında yani? sel deprem iş kazası yangın sabotaj vs gibi başlıkların hepsini hazırlamak istiyorum.bunlarla ilgili bir kaç döküman var.