1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil durum vaziyet planı(krokisi)

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Emrah Gebeş tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Emrah Gebeş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    acil eylem planı katılım krokisi nasıl oluyor arkadaşlar..yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İŞ-SA OSGB
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İŞ-SA OSGB
    adp.jpg
    image1.jpg
    Fire Emergency Evacuation Plan-1.png
    Disaster - escape_plan_diagram.jpg
    emergency-evac-chart-img.jpg
    Evacuation25-Oct.jpg
    images-16.jpeg
    images-15.jpeg
    22518001822012acil-durum-kaçış-tahliye-planı.jpg.png
  4. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba firmam da planları çizebilecek biri yok ben de çizemiyorum. Bir yer bulalım çizdirelim dedik internetten araştırdım ulaşamadım acaba çizebilecek fiyat konusunda abartmayacak bir yer bilen var mı?
  5. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    firmanın ruhsat alırken bir teknik çizim vermiş olması gerekiyor, hani firmanın inşaat planı
    onu fotokopi ile küçült, darksille gereksiz çizgileri kapat. ondan sonra tara, ppt'ye at. yukarıda gördüğün okları da orada eklersin, :)
  6. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Oradaki plan çok boş ne yangın tüpü ne dedektör hiç bişey yok ppt yaptık dan sonra Word e atıp ekleyebileceğim bir program da yok ayrıca mühendis olmadığım için bu planlar aklımı çok karıştırıyor yanlış bişey yapmak istemiyorum ben den önceki uzman da yanlış çizmiş zaten o yüzden bilen birisine çizdirmek istiyorum
  7. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kubra hanım hangi şehirde çalışıyorsunuz?
  8. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    izmirdeyim, buralarda olsaydı sizi bazı arkadaşlara yönlendirebilirdim, ama uzaksınız :)
  10. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  11. ms word de bile çizebilirsiniz. çizim programı bilmek şart değil.
  12. next06 İSGforum Üyesi

100 tl ye çiziyorum
  13. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    firmaya gelip yangın tüpü yerlerini tespit edip ona göre eklemeniz gerekecek benden önceki uzman arkadaş yanlış çizmiş yine de ücreti 100 lira mı olacak??
  14. next06 İSGforum Üyesi

sizin binanın kat planı olması lazım. siz onun a3 veya a4 boyutunda çıktısını alıp üzerine yangın tüplerinin ve ilk yardım dolaplarının yada yangın dolaplarının ve olması gerekenleri el yazınızla işaretleyin bana mail olarak gönderin. ben gerisini çizerim...
  15. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22644
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Zorlu Holding-Genel Müdürlük
    Ben 75 Tl ye çızerim:) istersen 3D istersen 2D fark etmez;)
  16. next06 İSGforum Üyesi

Ulan burda da isler hemen el ayaga dustu be:) ben 1 kurus inmiyorum sana kolay gelsin adamim:)
  17. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    tahliye planı diye auto cad projesi çizmeye gerek yok arkadaşlar sonuçta bu projeleri mühendisler çiziyor ama yanlış anlaşılmasın ama eğitim seviyesi çok düşük ve bu tür projeleri anlayamayacak çalışanlar da var basit ve anlaşılır basit çizimler de yapabilirsiniz
    amaç acil bir durumda sağlıklı tahliye yapılabilmesi zaten
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2013 ---
    .

Ekli Dosyalar:

18. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    .
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2013 ---
    arkadaşlar işi ticarileştirmeyin lütfen kübra hanım binanın yada bulunduğunuz ortamın kuş bakışı çizimini siz de yapabilirsiniz eklediğim excell buna örnek teşkil eder sadece tüpleri dolapları yerleştirin bir kaç tane de doğru akış yönüne ok gerisi renkli çıktı

Ekli Dosyalar:

• 7.pdf
      Dosya Boyutu:
      1,7 MB
      Görüntüleme:
      485
  19. next06 İSGforum Üyesi

Teknik ressamlik benim zaten isim. neyin ticaretinden bahsediyosun adamim? Ne yani, bedavaya mi cizecektim? Cizimden anlayan varsa buyursun cizssin. cizdirmek isteyenede parayla cizerim... isine gelirse zorla yapmiyoruz ya
  20. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22644
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Zorlu Holding-Genel Müdürlük

:))her türlü halı klim travel:p