1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil eylem ekiplerinin oluşturulması yardım!

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar çalıştığım iş yerinde acil eylem ekipleri oluşturuyoruz fakat sorun şu.işyerinde 100 küsür kişi çalışıyor ve bu işyerinin çok yönlü sektörlerde çalışmaları var bunlar arasında taşıma(servis),hazır yemek,tamirhane ve büro işleri mevcut. ve bu işler aynı iş il sınırlarındada değil.yani bulunulan ilde taşıma için kullanılan arabalarda var bir o kadar da başka illerde var.şimdi bu işyerinde tek bir ekip mi oluşturulucak yoksa her sektör için ayrı ayrı mı oluşrurmamız gerekiyor yardım lütfen!
  2. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Her fiziki alan için(adres farklılıkları) acil eylem planı ve acil durum ekipleri kurmalısın. Personel yeterli değilse acil harekat planı hazırlamalısın
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz bildiğim kadarı ile 50 kişi çalışan olduğu zaman ekip kurulma zorunluluğu var ama bizim iş yerinde totalde 100 küsür çalışan var ama sektörlere dağılımı 50 olan yok ne yapmam gerekiyor?
  4. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    iş yeri tek sgk altındamı çalışıyor. bu arada yanımda a sınıfı iş müfettişi var ona soruyorum sorunuzu
  5. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet tek
  6. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynı durum bende de var 80 kişi aynı sgk da 2 kişi ofiste diğerleri hiç uğramıyor ofise ve 50 farklı yerdeler ve haftada işe 3-5 kişi girer ve çıkar sabit 2 kişi ofiste ben napayım :S
  7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    pardon ben konuyu yanlış aksettirmek istemem aynı sgk numarası altında farklı adreslerde farklı sektörlerden iş yerlerimi var.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2013 ---
    telefonum var beni arayın a sınıfı uzmanımız yanımda sorularınıza cevap vere bilir.
  8. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benimki şöyle bir organizasyon firması marketlerde avm lerde kısmi süreli hatta çok kısmi süreli elemanlar sabit 2 kişi var gerisi değişken ve 1 hafta orda olan adam öbür hafta yok ama sayıda asla 50 nin altına düşmüyor
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    acil eylem planı sabit personel üzerinden yapılır. dış görevlendirme içerisindeki personel acil eylem planına dahil edilmez miş. hali hazırda acil hareket planı hazırlamanız gerekmekte.
  11. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o zaman 2 sabit personel var 2 sinden birine birşey olsa diğeri 4 ekibin görevini yapacak :D
  12. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    :) hayır sadece dışarıdan gelecek 112 , 110 , 155 gibi numaraları arıyacak.
  13. Gülcan Gökbora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Söndürme ekibinin eğitim alması gerekiyor mu? Gerekiyorsa nereden alacaklar. Uzmanlar olarak tatbikat yapma yetkimiz var mı? Biz yapamıyorsak itfaiyeden mi yardım almamız gerekiyor. Biz dizi sorum oldu, cevaplayan olursa sevinirim. Teşekkürler
  14. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    uzmanlar acil eylem planları çerçevesinde tatbikatları yaptırır ve tutanak altına alır. evet Söndürme ekibinin eğitim alması gerekiyorakredite olmuş yangın söndürme akipmanları firmlaarı ve itfaiye teşkilatlarından yardım alabilirsiniz.
  15. Gülcan Gökbora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok teşekkürler, çok kafama takılıyordu.