1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil eylem planı ve eğitimleri

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve gülay doğancıoğlu tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. gülay doğancıoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum,Acil Eylem Planı oluştururken ders verilicek işçi sayısı nedir ? %5 diye bir laf duydum ama bir bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  tüm acil durumlar hususunda genel eğitim ver tüm çalışanlara en azından acil toplanma alanı ve çıkışlar konusunda,yangın konusunda vs. mecbursun..birde acil durum ekiplerine spesifik detay eğitim ve tatbikat içeriklerin olacaktır..
 3. isg.acc İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İş yerlerinde depremle ilgili konteyner bulundurma durumu hakkında bilgisi olan var mı ?