1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"acil eylem plani" modülü kullanima hazir...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  www.isghizmet.com iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sistemi altında acil eylem plan modülü üyelerin kullanımına sunulmuştur. acil eylem planını hazırlamak sadece 10 dakika. Ekipler kısmı hazır Yangın söndürme ekipi, ilk yardım ekibi, kurtarma ekibi, koruma ekibi. Ekiplerin içine kayıtlı personelden atamalar yapılır. hasta nakil aracı ve şöförü tanımlanır. acil durum için çağrı yapılacak kurum telefonları kaydedilir. en yakın hastane telefonlarını girmeniz ve acil eylem plan krokisini eklediğinizde acil eylem planınız hazır hale gelmektedir.
  İSGHİZMET ailesi olarak işlerinizi takip etmeniz sağlamak için değil. Müşterilerinize daha hızlı ve sorunsuz hizmet verebilmeniz için çalışmaktayız.

  www.isghizmet.com
  info@isghizmet.com
  0553 281 28 61