1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil -flok atma

Konusu 'Tehlike ve Riskleri Belirle' forumundadır ve Hatice Oncel tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Hatice Oncel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  flok atmada tehlike risk ve önleyici tedbirlerde yardımcı olabilirseniz teşekkür ediyorum.

  Ekli Dosyalar:

 2. orkun öztürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yardımcı olmak istedim ama flok atma nedir bilmiyorum. İnternet'te makinesi var. Sanırım bir çeşit boya baskı gibi bir şey ama fotolarda makine yok resimlere bakarak uygun kkd kullanımı, havalandırma olmaması, ortamın hijyenik olmaması dağınık olması, kullanılan kimyasalların malzeme güvenlik bilgi formları, her taraftan kablolar sarkıyor tepede florasan var sanırım etanj kapağı yok gerçi florasan da yok ,kimyasallardan zehirleme elektrik çarpması kablolardan gibi.
  Flok atmanın ne demek olduğunu daha detaylı yazarsanız daha çok yardımcı olabilirler. Böyle duymadığım şeyleri görüp öğrenmek güzel oluyor.