1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil osgb ile sözleşme

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Hakan Miçoglu tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mrb arkadaşlar c sınıfı iş güvenliği olarak bir osgb ile sözleşme imzalarken nerelere dikkat gerekir?
    bu osgb de imzadan sonra hemen sizi bir şantiyeye tam zamanlı gönderecekse eğer ? bu konuda acil yardıma ihtiyacım var :(
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    osgb de iç ataman olacaktır,süreç resmi başlıyacaktır B sınıfı için..ve şantiyede sürekli göetim için sizi görevlendirebilir..ama şantiye il sınırları içinde olacak..ama sisteme iç atamanı yapmaları hususunda dikkat çek..
  3. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    anladım ama firma konyada ve kendılerı baska il için görevlendirmede bulunacaklar. yanı ıs osgb ıle yanı yerde degıl ve sısteme ıc atama yapıp yapmadıklarını nasıl takıp edebılır ve ogrenebılırım kı
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sakat işler..burda konuşmak doğru olmaz beni ara konuşalım..
  5. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :)