1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acil serviste nöbet tutacak aile hekimi araniyor

Konusu 'İşyeri Hekimi Bilgi Sistemi' forumundadır ve İsmail Uygur tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail Uygur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44592
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MURAT TİC. KABLO SAN. A.Ş.
    Hafta sonu internette gördüğüm bir ilanı paylaşmak istedim. Hayatım boyunca bana kibarca "yuh artık" dedirtecek böyle bir şeye rastlamamıştım.

"KAMU HASTANELERİNDE ACİL SERVİS NÖBETİ TUTACAK, TERCİHEN AİLE HEKİMİ OLUP, HAFTADA 40 SAAT MESAİ ÜSTÜNE SAATİ 8 TL DEN NÖBET ÜCRETİNİ KABUL EDECEK, NÖBET ERTESİ İZİN KULLANMAYACAK, AİLESİYLE İLGİLENME İHTİYAÇ VE SORUMLULUĞU OLMAYAN, SOSYAL HAYATI BULUNMAYAN HEKİMLER ARANMAKTADIR. ŞİDDETE UĞRAMASI DURUMUNDA BASINLA PAYLAŞMAYACAK OLANLAR TERCİH EDİLECEKTİR."

Tıp fakültelerinde biyonik doktor üretilmeye başlandı da benim mi haberim yok? Yoksa bu bir iş ilanı şakası mı? :D

http://www.sahibinden.com/ilan/kari...-tutacak-aile-hekimi-araniyor-132774079/detay
  2. bu şakadır bence akıl işi değil saati 200 tl ye nöbet tutuyor ölüsü..
  3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu artık gına gelmiş doktor arkadaşların ilanı,
  4. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    AİLESİYLE İLGİLENME İHTİYAÇ VE SORUMLULUĞU OLMAYAN, SOSYAL HAYATI BULUNMAYAN HEKİMLER kısmı komik gerçekten
  5. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Devlette bu doğru olabilir. Ancak özelde genel olarak gecelik 100 tl+ hasta müayesenin 1/3 i alınır. Gecede ortalama 50 hasta gelir. Buda gecelik nöbeti 600 tl ye getirir.

Bu ücretleri beğenmeyen devletten istfa eder özelde nöbet tutar.
  6. Selim Engez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Kutluyorum sizi bizim ücretlerimizle ne kadar ilgilisiniz!:sinir:
  7. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Verdiğim rakam doğru.. en azından istanbul için doğru. Pek çok gereksiz şeyle ilgili biriyim
  8. Ramazan Şimşek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20350
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    ölüsünün nöbet saati 200 TL.ye ise; dirisinin işyeri hekimliği saati kaç olmalı???