1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Acillll kocaeli ve civarında iş arıyorummmm!...

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Nisa yılmaz tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  • Kullanıcının Profiline Ceza Puanı Uygulandı.
  Acillll kocaeli ve civarında iş arıyorummmm!...
 1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Nisa hn. farklı şekillerde ben ve artık herkes sizin zaten iş araıdgınızı biliyor,bunun için konu açmanızda iş potansıyelı olmadıgı sürece yersiz.Bana uzman talebi geldikce elimdeki cv leri gönderiyorum zaten..Biraz sakin olun ve iş aramaya devam edin
 2. Orhan Çaşur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Ben burda iş arıyorum diyen arkadaşların çoğunun ciddiyetine inanmıyorum. Daha önce 2 kez ilan bıraktım ama dönüş yapan sadece 2-3 kişi oldu. hem OSGB lerde kendinize layık görmediğiniz paralara çalışmak istemediğinizi dile getiriyor hem de bu tip ilanlara kayıtsız kalıyorsunuz. Muhtemelen arkadaşlar part time çalışabilecekleri ve iyi kazanç elde edecekleri işlerin peşindeler ki devamlı çalışma ilanları ile ilgilenmiyorlar.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.