1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adam başına düşen eğitim saati hakkında

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve aydin ister tarafından 13 Ocak 2017 başlatılmıştır.

 1. aydin ister İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar yıl sonunda adam başına düşen eğitim saatini nasıl hesapliyorsunuz. Eğitim katılım formlarından tek tek hesaplamadan bulmanın bir yolu veya formülü var mı
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Çanakkale 1915 Köprüsü ve Otoyol Projesi
  Bir excel dosyaya günü gününe verileri girmişseniz zaten ortaya çıkacaktır. Mevzuatın söylediği eğitimlerin saati zaten belli fakat özel eğitimler varsa işin içinde ki her birinin saati farklıdır o zaman sizin excelde bir tabloda takip etmeniz daha faydalı olacaktır.