1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adana isg profesyonelleri tanişma

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

ADANA İSG PROFESYONELLERİ TANIŞMA
Başlangıç Tarihi: Jun 27, 2013 06:00 PM
Bitiş Tarihi: Jun 28, 2013 12:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
KARDEŞLER UNLU MAMÜLLER
Türkiye Adana 81012 Sokak
ADANA 01000

Gönderen: Ergül Çatalbaş

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 21
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
Etkinlik için Oy kullananlar "Belki":

Etkinlik için Oy kullananlar "Hayır":
  1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    erkan bey geliyor mu holeyy :) bu arada hafta ici yapilmasinin müsebbibi benim arkadaslar. Simdilik mini bir bulusma yapariz. Ama adanali arkadaslar ekip olma adimlari atar bu toplanti vesilesiyle insallah. Ve daha sonra cok daha kaliteli organizasyonlar düzenlerler. Simdilik cay icecegiz sohbet edecegiz tanisacagiz ( ve caktirmadan adanin isg öncüleri kimmis onlari görecegiz, ekip olmalari icin manevi destek vermeye gayret edecegiz:))

Bu arada özlem hocam, ve yardim eden olursa diger arkadaslar isg katipten sms atacaklar. Bu konuda özlem hanima yardim edecek gönüllüler kimlerdir:) ?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağ kol ve kanki olarak ben yanındayım ... :)
  4. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alev hanım bu ilk etkinliğimiz olsun haftasonunada bi etkinlik düzenleriz. umarım bu etkinliğimizde herkes memnun bir şekilde ayrılırsa :) ikincisinide düzenleriz en kısa zamanda :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2013 ---
    sizide görmeyi çok isteriz Erkan bey, manen yanımızda hissedeceğiz de birgün adanamıza teşrif edersiniz umarım :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2013 ---
    arkadaşlar mekan konusunda sıkıntı yaşayacak arkadaşlarımızdan telefon aldım. öneri olarak optimum alışveriş merkezinin terası dendi eğer ortak karar alabilirsek mekanı değiştirebiliriz. Amacımız daha çok kişiye ulaşmak.
  5. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet Ela hanımm potansiyelimiz fazla ama umarım etkinliğe katılımda fazla olur. Sizide aramızda görmeyi çok isterimm.
  6. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    özlem hocam, eger mekan degsikligi önerisi sana mantikli geldiyse yol yakinken degstireblrsin, su asamada oylama yapacak pek zamanimiz yok gibi. Bi de sen mekani degstrelim dersen, ergül beyin de duyuruyu degstirmesi lazim ku bu da kolay bir is, hatta benim düzenleme yetkim varsa ben de yapablrim
  7. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bencede değiştirilsin orası gürültülü ve içkili her acidan uygun değil :) kadeşler veya optimum da bi mekan olabilir ...
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bu toplanmalar çay içme sohbet buluşmaları olarak başlar. adanada bir iki buluşma sonrası adana panelimiz olacak ve tüm yöneticilerimiz gelecek..toplanırken toplanma yerlerinde çay içilmesi hususunda imkanlarımız olsun..çay toplantıları..
  9. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey , zaten bizimde amacımız çay içmek tanışmak , kaynaşmak :) Adana olarak iyi bir katılım gösterirsek ki inşallah öyle olacak diye umuyorum. Panellerinizin adanada olmasını çok isteriz ve sizleride ağırlamaktan mutluluk duyarız :)
  10. Zaman karar kılındıysa mekan kolay
  11. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eminemmmm mekanı öyle bir anlattınkii iğrenç, tiksinçç, öcü gibi :) o mekanda bulunduk çoğumuzda ama içkili bir masaya rastlamadım :) bar değil sonuçta orasıı :) nesee hadi ii sin yine senin istediğin bir yer olcak mekan :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Haziran 2013 ---
    zamanda değişiklik yapmak söz konusu değil. Onur bey o zaman müsait çünkü ama bundan sonraki toplantımızı haftasonu gerçekleştiririz ki herkes bulunabilsin :) mekanada yine birlikte karar veririzz . bu toplantımızda zaman kısıtlı olduğu için çok düşünecek vaktimiz olmadı açıkçası
  12. Tolga G İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Katılım yüksek olur inşallah, büyük bir aksilik olmazsa katılırım diye düşünüyorum
  13. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bar değil ama içkili ( hatırlatırım 21 ekim sınavı ankara leman kültür ) :) yaşasın kötülük ozaman :)
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    herkese pasta çay mı ?
  15. Cansu Söztanacı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    optimum olsa cok daha iyi olurdu sanki.
  16. Caner T. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu olmazsa bundan sonraki ilk haftasonunda yapılacak etkinlikde tanışırız diyerek yukarıdan durumumu belki yapıyorum ;)
    mekan olarak ziyapaşa da düşünülebilir her zaman için. bu cehennem sıcaklarında özsüt ya da mado dan dondurma keyfide yapılmalıdır mutlaka :)
  17. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
  18. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Talha bey bu toplanmayıda mansete taşıcak nasıl olur..takip etmesi kolay olur..birde toplanma tarihi,saati ve mekan ismide üzerinde yazılı olsa artık yollara tanışma yollarına düşecez gibi...
  20. Ela Abak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18812
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çiçek Yapı
    Özlem Hanım sosyal medyada yöneticisi olduğum gruplarda https://www.facebook.com/groups/447586568657600/ https://www.facebook.com/groups/isgsorubankasi/ https://www.facebook.com/groups/156140334501399/ konu ile ilgili duyuruları yapacağım. Hep destek tam destek ;) katılmayı çok istiyorum. Mekan konusundaki tecihinixze de ayrıca bayıldım.