1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adana isg profesyonelleri tanişma

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

ADANA İSG PROFESYONELLERİ TANIŞMA
Başlangıç Tarihi: Jun 27, 2013 06:00 PM
Bitiş Tarihi: Jun 28, 2013 12:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
KARDEŞLER UNLU MAMÜLLER
Türkiye Adana 81012 Sokak
ADANA 01000

Gönderen: Ergül Çatalbaş

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 21
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
Etkinlik için Oy kullananlar "Belki":

Etkinlik için Oy kullananlar "Hayır":
  1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    resim başka yok mu?beni iyice çatlatacanızmı acımınıyozmu bana..
  2. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey , adana sıcak insanları sıcak beklenende buydu :) sizi de bekleriz inşallah ... Sponsor firmaya ayrıca teşekkür ederiz çok güZel ağırladılar misafirleri ... :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2013 ---
    Var var yarına artık
  3. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Her ne kadar arkadaşımla beraber geç katılmış olsakta sizlerle birlikte olmak büyük bir keyif ve gurur verdi. Inşallah bir daha ki sefere daha kalabalık ve daha bilinçli toplanmalarımız olacaktır.
    Hem isgforum ailesine hemde bu organizasyonun düzenlemesinde destek veren herkese teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Selçuk ( Onur Bey sizin için adımı yazdım :) bu arada bu kadar kişi sadece buzdağının görünen bir kısmıydı. )
  4. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    Gündem güzeldi arkadaşlar sorunlar istekler işverenlerinde katılımı ile toplantımıza başladık kişi sayısı beklediğimizin üzerinde çıktı bu konu çok sevindirdi katılan arkadaşlara çok teşekkürler umarım memnun kalınmıştır
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Geç katılmama rağmen Emine hanım ( Emine0161 ) nacize bir fotoğraf karesine sığdırmış bizi çok teşekkür ederim kendisine.
  6. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ahanda dayanamadım bi tane daaha yükledim image.jpg
  7. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
  8. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Başka fotolarda var cok dertli konuşunca hemen objektifi size cevirdim :)
  9. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    benim merak ettiğim mutlaka her uzman arkdaşımın kendine has fikirleri olmuştur anacak buluşulan ortak paydalar nelerdi bunları paylaşırsanız seviniriz. bundan sonraki yol haritalarına faydalı olacak olan b u ortak paydalar olacaktır.
  10. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Enver Bey ve Hekim Bey ayrica fotolarini ve gosterdikleri ilgi için yüksek övgü ve tebrikleri hakettiler.
  11. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ahan da siz :) image.jpg
  12. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    En gec gelenlerden biri bendim sanırsam. Ben hiç yokum ;/
  13. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ge
    genel olarak uzman arkadasların yaşadığı sıkıntılar ve adana piyasasının dan veee osgb ler den bahsedildi ... Ayrıca adanadaki uzmanlar olarak nasıl bi buluşma noktası oluşturulması hakkında konuşuldu ...
  14. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    önce adana dediniz yani.:)
  15. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu sadece başlangıç Kubilay Bey inşallah tecrübe ve bilgilerimiz arttıkça böyle toplanmalarimiz daha kalabalık ve daha sık olacak ( inşallah maşallah diyelimde kendimize nazar degdirmeyelim :) )
  16. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok dertliyiz çok
  17. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aslında önce Adana'dan ziyade önce insan dedik ve insanların hakkı olan "Yaşamak" kavramı için olan mucadelemizi hem onlara daha iyi nasıl sunarız ve bu yolumuzda biz uzmanlar olarak nasıl elele tutusuruz diye tartıştık aramızda.
  18. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    uzamanın görevi dert çözmek değilmi zaten. heleki bu kadar aydınlık beyin bir araya geldiyse orada ne beyin fırtınaları kopmuştur.
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yav millet dertleni paylaşıyo bizim Onur Umur habire gırtlak yiyo..Afiyet olsun Onur bey Bu arada..
  20. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şırdanı unuttuk Onur Bey :)