1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adana isg profesyonelleri tanişma

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

ADANA İSG PROFESYONELLERİ TANIŞMA
Başlangıç Tarihi: Jun 27, 2013 06:00 PM
Bitiş Tarihi: Jun 28, 2013 12:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
KARDEŞLER UNLU MAMÜLLER
Türkiye Adana 81012 Sokak
ADANA 01000

Gönderen: Ergül Çatalbaş

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 21
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
Etkinlik için Oy kullananlar "Belki":

Etkinlik için Oy kullananlar "Hayır":
  1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    can boğazdan gelir. erkan bey sen de bana hamsili plav hazırlıcaz de trabzona uçarım sabahına :) kahvaltıyada bi mıhlama oyoyoyooy
  2. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    image.jpg

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      993,5 KB
      Görüntüleme:
      1
  3. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aslında Emine Hanım'ın tüm fotolari yuklememesinin sebebi, " gelinde Adana grubu olarak bir fotoğrafta beraber cektirelim " diye ima etmesi ;)
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Adana gitcem bende yav...panel olacak adanada ben gitcem panelde risk değerlendirme sunumu yapacam,şıra,mıra,kebab yicem içcem ben banane..ortam çok güzel kıskançlaşmalar başladi bendiiii...
  5. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biraz gec kaldigim için fazla ikramda bulunamadim. Aslında Adana'da olanlar bilir Misis'den geldim yetişmeye çalıstım onur Beye Misis Ayranı getirecektim yetişemedim. Artık bir sonraki sefere sizle birlikte getiririm erkan Bey ;)
  6. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kesinlikle :)
  7. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  8. 20130627_183518.jpg 20130627_183528.jpg 20130627_183604.jpg 20130627_183612.jpg 20130627_183631.jpg 20130627_183654.jpg
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2013 ---
    20130627_203136.jpg 20130627_203143.jpg 20130627_203252.jpg
  9. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    IMG_5398.JPG IMG_5399.JPG IMG_5400.JPG IMG_5401.JPG IMG_5402.JPG IMG_5403.JPG IMG_5404.JPG IMG_5405.JPG IMG_5406.JPG IMG_5407.JPG IMG_5408.JPG IMG_5409.JPG IMG_5410.JPG IMG_7157.JPG

Ekli Dosyalar:

10. Gelemediğim için üzgünüm, işletmede problem olduğundan geceledim, bidahakine inşallah katılacağım.
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Süpersiniz,bu kadar paylaşıma, iletişime açık insan topluluğunu bir arada bulmak keyifli.Haydi arkadaşlar bu toplantıları tüm illerde yapalım. :)
  12. alkinisg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok istememe rağmen katılamadım ancak bu bir başlangıç olsun devamını getirelim diye temenni ediyorum ama çok iyi bir başlangıç toplantısı olmuş organize edenlerin eline sağlık
  13. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şimdikk ben geldimmm :) Herkese merhabaa arkadaşlarrr :)
    Onur konuğumuzz :) ONUR BEY, saolsun TEİAŞ taki eğitimlerinden vakit ayırıp bizimle o güzel ortamı paylaşma nezaketinde bulunduğu, bizimle kıymetli anılarını, bilgilerini paylaştığı için ve ve ve o ortamı bizimle soluduğu içinnn çoookk teşekür ediyorumm kendisine, ayrıca HEKİMBEY OSGB - Sayın Cengiz bey ve UZMAN kadrosuyla bizi çok güzel ağırladıları , her türlü desteği verdikleri için, sonraaaa bu etkinlikte emeği geçenn tüm arkadaşlarımaa, hem zaman hem saat konusunda sıkıntı olan o saatte orda bulunan tüm dostlaraaaa hepinize yürektenn teşekür ediyorumm. :) o güzel atmosferin devamını diliyorumm ve bunun için elimden gelen her türlü çabaya varımmmm :) haa bu arada SAYIN YÖNETİCİLERİM sizlerin adına söz verdim ADANA da panel vereceğiniz konusundaa :) artık randevu defterinizi ona göre ayarlarsınız :) En kısa zamanda Sizleri ağırlamak bizim için büyük bir zevk olacak :) hımm birde özür dilemem gerekiyor :( Onur beye şırdan yediremediğimiz içinn :( olmadı artık Onur bey yine bir adana yapar o zaman bol boll şırdan yediririz :)
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    oturma düzeni yanlış gibi geldi bana
  15. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet yaa şırdan yedirmeden gönderdikk :( çok üzüldümm
    isyeeeeaaaannnnnnnnnn :)
    Ergül bey, beklentinin üzerinde katılım olduğu için oturma düzeni zorunluluktan öyle oldu.
  16. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    ERTELEME konusu konuşulmamış galiba
  17. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BU ARADA BİR KUSURUMUZ OLDUYSAA AFFOLAA
  18. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hoşgeldin Özlem, artık şırdanı bidahaki sefere ikram ederiz :)
  19. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Konuşuldu ama çok derine inme şansımız olmadı malum tanışma etkinliği adı altında arkadaşların bu toplantılardan beklentileride dinlendiği için , vakit her şeyin derinine inmeye fırsat vermedii.
    inşallahh :) ama ben götürmem siz götüreceksinizz böööö :) uzakta dururum benn :)
  20. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hem Adana'lısın hem şırdan yemiyorsun, hatır için çiğ tavuk bile sende bitane yersin bizim için ;)