1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Dikkat Adana veya mersin'de tehlikeli madde güvenlik danişmanliği eğitimi

Konusu 'TMGD' forumundadır ve ferhat öz tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. ferhat öz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bildiğiniz gibi TMGD eğitim ücretleri konusunda fiyatlar biraz yüksek eğer adana veya mersinde bu eğitimi almak isteyen arkadaşlar var ise hep birlikte alırsak fiyatta indirim yaptırma imkanımız olabilir. Almak isteyenler bana adını telefonunu ve hangi ilde olduğunu yazarsa sevinirim böylelikle daha uygun ücretlere alma durumumuz olabilir.
 2. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ben de istiyorum ama fiyatlar ne alemde bilmiyorum
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  İNŞAALLAH bu işin sonu da,
  LPG Sorumlu müdürlüğe, İş güvenliği uzmanlığına benzemez.
 4. ferhat öz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar hani ilerleyen zamanlarda dönermi bilmiyorum ama şu aşamada güzel bir seçenek gibi görünüyor eğer düşünürseniz biz dört kişi olduk sizde almak isterseniz iletişime geçelim
 5. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  41360
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest
  Bende düşünüyorum, ama bu tmgd de bizim iş güvenliği gibi dandik bir şey olur diye korkuyorum. O kadar emek verdim masraf ettim. Sektör tam bir kepaze! Onun için yapmıyorum.